× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

У Вінниці з’явиться “європейське” відділення екстреної медицини за 40 мільйонів

17:15
Автор: Дар'я Гоц

У Вінниці на базі міської клінічної лікарні №2 з’явиться сучасне відділення екстреної медичної допомоги. Розпочнуть його будувати вже цьогоріч, а завершити всі роботи попередньо планують за два роки.

Нове відділення екстреної медицини матиме три поверхи, та буде обладнане за європейськими стандартами. Про це повідомляють у сюжеті телекомпанії «ВІТА».

  • На першому поверсі буде розташоване відділення екстреної медичної допомоги на шість місць. На другому поверсі – відділення інтенсивної терапії, а на третьому поверсі – чотири сучасних операційні кімнати, – розповів директор Департаменту охорони здоров’я міської ради Олександр Шиш.

Як зазначив заступник головного лікаря лікарні швидкої медичної допомоги Богдан Трохименко, нове відділення матиме повноцінну діагностичну базу та відповідну високу підготовку фахівців. Також буде створена повноцінна протишокова палата для вкрай важких пацієнтів.

Зауважимо, що за добу до лікарні швидкої допомоги звертається понад сотня вінничан. Наразі функції відділення екстреної допомоги виконує приймальне, однак воно має застаріле обладнання.

Відділення європейського зразка будуватимуть до 2019 року і його будівництво за попередніми підрахунками коштуватиме майже 42 мільйони гривень.

За словами заступниці міського голови Галини Якубович, з бюджету міста частково виділені кошти на реалізацію цього проекту, однак влада також звертається до депутатів Верховної ради, стосовно допомоги у будівництві відділення.

Нагадаємо, що цьогоріч у Вінниці також розпочнуть будувати центр серцево-судинної патології за 32 мільйони доларів. Це будівництво завершиться у 2020 році.

Інші новини

Вгору

Дякуємо!

Тепер редактори знають.