× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

У Вінниці розпочнуть будівництво кардіологічного центру за 32 мільйони доларів

11:52
Автор: Дар'я Гоц

За три роки у Вінниці з’явиться сучасний кардіологічний центр. На його будівництво Світовий банк вже виділив понад 30 мільйонів доларів. 

Вперше про будівництво у Вінниці нового центру серцево-судинної патології стало відомо ще у 2015 році. Цей проект мав бути реалізованим у рамках угоди співробітництва між Світовим банком та Міністерством охорони здоров’я України. За словами директора Департаменту охорони здоров’я Вінницької ОДА Людмили Грабович, Світовий банк тривалий час не погоджував закупівельника матеріалів і тому затримали початок будівництва. Про це повідомляє Press Point.

Як повідомив директор Департаменту охорони здоров’я Вінницької міської ради Олександр Шиш, новий кардіологічний центр збудують між міською клінічною лікарнею №1 та дитячою обласною.

  • Будівництво розпочнеться лише тоді, коли отримаємо всі дозвільні документи, – розповідає Олександр Шиш. – Наразі є розпорядження Кабінету Міністрів, ще з 2016 року, зараз тривають міжнародні експертизи. Після цього розпочнеться міжнародинй тендер на визначення підрядника і лише після завершення всіх процедур ми зможемо розпочати будівництво центру.

Наразі Світовий банк виділив 32 мільйони доларів на будівництво та оснащення кардіологчного центру, окрім цього, міська та обласна ради мають свої частки у співфінансуванні проекту – від 10%. За словами Людмили Грабович, будівництво нового кардіологічного центру має розпочатися вже у червні. Попередньо заплановано, що триватиме воно протягом трьох років – до 2020 року.

Нагадаємо, що минулого тижня Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман відкрив у Вінниці надсучасну реанімаційну в міській клінічній лікарні №1.

Фото газети “Місто”
Вгору

Дякуємо!

Тепер редактори знають.