У Вінниці з’являться «три куби» про торгівлю людьми

15:00
Автор: Марина Однорог
Become a Patron!

Протягом грудня 2016 та всього 2017 року мандрівна інсталяція «ГРАНІ»  побуває у багатьох містах України. Її мета – проінформувати про таку проблему, як торгівля людьми.

До Вінниці інсталяція потрапить 16 грудня і пробуде в Центральному міському парку культури і відпочинку ім.М Горького до 12 січня. Офіційне відкриття інсталяції, брифінг та вулична акція «Знай!Розумій!Дій!» відбудуться з 11.00 до 12.00 поблизу пам’ятника Горькому (центральна алея зі сторони арки по вулиці Соборній). Вінниця друге місто до якого приїде дане інсталяція. Поки вона встигла побувати лише в Києві.

15192733_1279275505425794_28072558998856332_n

«ГРАНІ» – це тимчасова інсталяція, яка покликана привернути більше уваги до проблеми торгівлі людьми та залучити громадськість до попередження та боротьби із сучасним рабством. У вигляді трьох кубів вона надає важливу інформацію про торгівлю людьми, «розповідає» реальні історії постраждалих, дає поради стосовно того як безпечно подорожувати та працювати закордоном, а також номери гарячих ліній із протидії торгівлі людьми.

За оцінками Представництва Міжнародної організації з міграції (МОМ) з 1991 року в Україні понад 160 000 чоловік постраждали від торгівлі людьми.

У брифінгу та відкритті інсталяції візьмуть участь: представники МОМ, департаментів Вінницької ОДА, міської ради та громадськості.
Виконавчим партнером МОМ в реалізації Національної інформаційної кампанії «ГРАНІ» у Вінниці є обласна правозахисна організація «Джерело надії», яка впродовж десяти років вже реалізувала 80 соціальних проектів в напрямку протидії торгівлі людьми та допомозі постраждалим від торгівлі людьми.

Національна інформаційна кампанія «ГРАНІ» проводиться Представництвом МОМ в Україні у партнерстві з Міністерством соціальної політики України за фінансування Міністерства закордонних справ Королівства Норвегія та підтримки проекту Агентства США з міжнародного розвитку (USAID)