У Вінниці є 15 вакансій лікарів для роботи у «ковідних» командах

14:19
Автор: Vежа
Become a Patron!

Оновлено: 6 Травня 2021, в 16:27

У Вінниці бракує лікарів для роботи у «ковідних» командах. Наразі у лікарнях є 15 вакансій.

У Вінниці виявляють все більше інфікованих коронавірусом й частина пацієнтів потребує стаціонарного лікування та кисневої підтримки. Тому у медичних закладах міста є потреба у збільшенні кількості «ковідних» команд для роботи в стаціонарах, повідомляє Вінницька міська рада.

Дев’ятого жовтня відбулась позачергова сесія міської ради. На той час у місті було 16 вакансій лікарів, 14 вакансій медсестер, 19 вакансій санітарок у відділеннях, де лікують пацієнтів з COVID-19. Під час сесії вирішили, що ті, хто працюватиме у стаціонарах з хворими, вже цього місяця отримають доплату до зарплати. Її розмір для лікарів «ковідних» команд становитиме 15 тисяч гривень, для медичних сестер – 10 тисяч гривень, для санітарок – 8 тисяч гривень.

Згодом після сесії почали надходити звернення від медичних працівників, які висловлювали свою готовність працювати у «ковідних» командах. За словами директора департаменту охорони здоров’я Олександра Шиша, наразі вже заповнені вакансії середнього і молодшого медичного персоналу. Однак ще є 15 вакансій лікарів.

– Робота по формуванню «ковідних» команд продовжується – кількість вакансій змінюється щодня – тому запрошуємо кандидатів на співбесіди в МКЛ №1, МКЛ №3 пологові №1 і №2, – зазначив Олександр Шиш.

Актуальні вакансії у Вінниці можна знайти тут.

Нагадаємо, що станом на 20 жовтня на Вінниччині виявлено 8525 випадків COVID-19, з них 4302 – у Вінниці.

Читайте також: Коронавірус COVID-19 на Вінниччині. Статистика, карта поширення

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.