У Вінниці визначили переможців акції “Вакцинуйся. Збережи життя”

14:42
Автор: Ольга Каплун
Become a Patron!

Сьогодні відбувся фінальний розіграш призів в рамках акції “Вакцинуйся. Збережи життя”. Зокрема розіграли по 20 телевізорів та велосипедів, а також суперприз – автомобіль “Toyota Corolla”, за який змагалось 28 147 вінничан.

Як повідомила Вінницька міська рада, сьогодні, 17 грудня, відбувся третій, фінальний розіграш призів у рамках загальноміської акції “Вакцинуйся. Збережи життя”.

Зазначається, що фінальний розіграш проходив у два етапи. Спершу 40 призів (20 велосипедів та 20 телевізорів) розіграли серед вакцинованих містян, які не стали переможцями попередніх розіграшів. А за суперприз – автомобіль “Toyota Corolla” змагались усі учасники акції – 28 147 вінничан.

Конкурсна комісія проголосувала за те, що потенційними переможцями в ході третього розіграшу стане 41 учасник, з 1 по 20 номери – майбутні власники телевізорів, а від 21 до 40 – велосипедів:

 

Потенційним переможцем розіграшу автівки став Артур Едуардович Смілянець. Наразі конкурсна комісія перевіряє переможців на умови дотримання всіх умов акції.

Таким чином до 21 грудня департамент охорони здоров’я міської ради перевірить проходження потенційними переможцями повного курсу вакцинації, повідомить їм про дату та час вручення подарунків, Вінницька міська рада оприлюднить повний та затверджений список переможців акції.

Визначення потенційних переможців відбулося автоматично за допомогою міжнародного електронного сервісу шляхом жеребкування – random.org.

Вручення призів відбудеться 21 грудня об 11:00 на майдані Незалежності перед будівлею міської ради.

Акція “Вакцинуйся. Збережи життя” стартувала у Вінниці 1 вересня. Долучитись до неї мали змогу люди, які зареєстровані на території Вінницької міської територіальної громади та внутрішньо переміщені особи, віком від 16 років, які пройшли повний курс вакцинації від Covid-19. Всього серед учасників акції розігрували 50 телевізорів та 50 велосипедів та суперприз – автомобіль “Toyota Corolla”.

Фото – https://www.vmr.gov.ua/ та з архіву Vежі

Читайте також: У Вінниці нагородили переможців першого розіграшу акції “Вакцинуйся. Збережи життя”. ФОТОРЕПОРТАЖ

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.