У Вінниці виставили на аукціон земельну ділянку по вулиці Академіка Янгеля

14:30
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінниці виставили на аукціон земельну ділянку на вулиці Академіка Янгеля (неподалік перетину з вулицею Батозькою). Загальна площа ділянки – понад 1,03 га, а початкова вартість, відповідно до експертної грошової оцінки, становить майже 7 мільйонів гривень. 

Як йдеться на сайті Вінницької міськради, торги відбудуться 19 липня. Пропозиція з продажу земельної ділянки з’явилася в електронній торговій системі “Прозоро. Продажі”, а замовником аукціону виступив департамент земельних ресурсів Вінницької міської ради.

Як цитують директора департаменту земельних ресурсів Вінницької міської ради Сергія Кушнірчука, виставлена на аукціон вільна площа має промислове призначення.

– Відповідно до Генплану Вінниці, майбутній власник може використати її для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості. Місто завжди працює над розвитком промислового потенціалу громади, її інвестиційної привабливості. А в умовах війни – це ще й питання нашої стійкості, більших можливостей для допомоги фронту, – зазначив посадовець.

Детальна інформація про умови продажу земельної ділянки, а також долучені документи та матеріали на лот (документація) розміщено в електронній торговій системі на офіційному майданчику “Е-Тендер” за ЦИМ посиланням.

Зображення – з сайту міськради та з сайту auction.e-tender.ua

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.