У Вінниці виділили кошти на додаткове облаштування укриттів у школах, садочках і лікарнях та на підтримку постраждалих внаслідок обстрілу 14 липня

13:45
Автор: Юлія Плахтій
Become a Patron!

У Вінниці виділили майже 40 мільйонів гривень на облаштування додаткових укриттів в школах, садочках та лікарнях. Також 7,3 мільйона гривень спрямували на закупівлю генераторів для закладів освіти та кабінок санвузлів. Окрім цього, кошти виділили на підсилення системи оповіщення населення та інші потреби. 

Як повідомляють Вінницький міський голова Сергій Моргунов та Вінницька міська рада, такі рішення прийняли сьогодні, 26 серпня, під час чергової сесії міськради.

Як повідомляє міськрада, зокрема 3,5 мільйона гривень виділено на допомогу сім’ям загиблих та поранених внаслідок теракту у Вінниці 14 липня: по 50 тисяч гривень на одного загиблого та по 25 тисяч на поранених.

– Також 25,8 мільйона гривень спрямовуємо на відновлення постраждалих будинків в районі площі Перемоги, – цитують міського голову. – Днями долучились міжнародні організації, які обіцяли встановити вікна у будинках. Роботи з встановлення вікон вже тривають за адресою вул. Винниченка, 35. У будинку по проспекту Коцюбинського, 37 очікуються роботи, які запланував Червоний Хрест.

Також виділено 10,4 мільйона гривень на заміну вікон та дверей в місцях загального користування (під’їздах). Нині завдання – завершити ці ремонтні роботи до початку опалювального сезону.

Окрім цього, 38 мільйонів 264,7 тисячі гривень спрямували на додаткове облаштування споруд цивільного захисту у школах, садочках та лікарнях згідно з рекомендаціями ДСНС.

Ще 7,3 мільйона гривень виділили на закупівлю генераторів для закладів освіти та кабінок санвузлів, відповідно до рішення вінницького Оперативного штабу з підготовки до опалювального сезону.

Також направлено 1 мільйон гривень на технічне підсилення нашої системи оповіщення – на удосконалення обладнання. Йдеться про придбання резервного автоматизованого робочого місця дистанційного керування системою. Вказано, що це важливо у випадку несправностей чи виведення з ладу основного обладнання.

Також повідомляється, що Вінниця продовжує підтримувати наших захисників, поліцію, Національну гвардію, ЗСУ. Для них фінансування з бюджету спрямовується на покращення технічних можливостей. Зокрема, допомога із закупівлею авто для правоохоронців – для забезпечення публічного порядку.

Також рішенням підтримано Харківський національний університет внутрішніх справ, який у зв’язку з російським вторгненням був змушений переїхати і працюватиме у нашому місті. У Вінниці створили філіал закладу, працюватимуть два факультети. Громада підтримує заклад, щоб він міг нормально функціонувати на новому місті, забезпечити якісні освітні послуги для курсантів – а це також і вінничани, мешканці Вінницької області. Прийнято рішення допомогти з матеріально-технічною базою та спрямувати на ці цілі 1,5 млн грн, – йдеться у повідомленні.

– З початку війни ми перейшли від стратегічного до оперативного планування. Така вимога часу. І це відображено в низці рішень, які протягом двох тижнів розглядали депутати, а сьогодні за них голосували. Наразі перед нами стоїть ще один виклик: підготовка до опалювального сезону. Найголовніша проблема – російська агресія. Тому маємо бути готовими до різних надзвичайних ситуацій, – зазначив мер міста.

Також під час сесії схвалено звіти щодо виконання бюджету та реалізації Програми економічного і соціального розвитку в першому півріччі. Детальніше – ТУТ.

Фото – з фейсбук-сторінки Сергія Моргунова

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.