У Вінниці виділяють додаткові гроші на доплати медикам та реконструкцію харчоблоку в першій міській лікарні

11:28
Автор: Богдан Будай
Become a Patron!

У Вінниці розподіляють додаткові кошти на муніципальні надбавки медикам, які працюють з пацієнтами, хворими на COVID-19, закупівлю медикаментів, а також на реконструкцію харчоблоку в першій міській лікарні. 

За відповідні зміни до бюджету громади на 2021 рік під час чергової сесії міської ради сьогодні, 26 листопада, проголосували 43 депутати.

Так, за рішенням, на надбавки медпрацівникам передбачається майже 11 мільйонів гривень. На закупівлю медикаментів виділено додатково 4 мільйони. Ще близько 5 мільйонів передбачається на реконструкцію харчоблоку.

Зазначається також, що згідно з розпорядженням голови ОДА, розподіляються кошти субвенції з державного бюджету на медичні заклади, де проводиться попередня діагностика COVID-19. Йдеться про суму в розмірі 1,5 мільйона гривень.

Крім субвенції згідно з розпорядженням Сергія Сергійовича (Борзова, голови ОДА – авт.) у розмірі 1,5 мільйона, ми тут також передбачаємо додаткові кошти на муніципальні надбавки для наших лікарів в розмірі майже 11 мільйонів гривень. Так само ми передбачаємо на медикаменти додатково ще 4 мільйони. Тому що, на жаль, НСЗУ не в повній мірі забезпечує нас медикаментами. Ситуація по всій області така. Крім того, ми тут передбачаємо майже 5 мільйонів гривень на продовження реконструкції нашого харчоблоку в першій лікарні, де ми повинні відпрацювати кардинально новий формат харчування наших пацієнтів у наших лікарнях. Я маю на увазі, в першу чергу, в першій лікарні, багатопрофільній лікарні, першому пологовому будинку і кардіологічного центру, ‒ повідомив під час сесії міський голова Сергій Моргунов.

Окрім іншого, ухваленими змінами до бюджету передбачено 2,4 мільйона на освітню галузь міста, 600 тисяч гривень на виготовлення проєктно-кошторисної документації щодо реконструкції площі біля музею Коцюбинського. Також додатково 14 мільйонів передбачається на продовження реконструкції вулиці Батозької.

Читайте також: По 15 тисяч “зверху”: міськрада Вінниці проголосувала за додаткові надбавки для медиків, які працюють з хворими на коронавірус

Читайте також: “Підготовчі роботи майже виконані”: у Вінниці триває реконструкція Батозької. ФОТО

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.