У Вінниці встановили п’ять нових посадкових павільйонів на зупинках громадського транспорту. ФОТО

13:27
Автор: Vежа

У Вінниці встановили ще п’ять нових посадкових павільйонів на зупинках громадського транспорту. Три з них з’явилося на цьому тижні.

Як повідомили на сайті Вінницької міської ради, новий посадковий павільйон (подвійний) встановили на трамвайній зупинці “Медичний університет” на вул. Пирогова. На вулиці Гонти конструкцію встановили на зупинці “Станція Вантажна” (для очікування маршруток та автобусів). І ще один павільйон на цьому тижні з’явився на трамвайній зупинці “вул. Максимовича” на Хмельницькому шосе.

– На минулому тижні новий посадковий павільйон встановили на зупинці “вул. Чехова” на Немирівському шосе, де зупиняються тролейбуси, маршрутки та автобуси. Також нова конструкція з’явилась на Вишеньці – на зупинці “Проспект Юності” (вулиця Келецька), – розповів Юрій Семенюк, директор Департаменту комунального господарства та благоустрою Вінницької міської ради.

У міській раді зазначили, що нові конструкції встановлюють на місці тих, у яких вже вийшов термін використання, де їх не було, або в місцях, де зупинки громадського транспорту були демонтовані.

– Конструкції павільйонів мають естетичний вигляд. Тут є місця для сидіння. Павільйони прозорі – зроблені зі скла, щоб не перевантажувати міський простір. Їх виготовляють в Україні з високоякісних матеріалів, – зазначив Юрій Семенюк.

Фото – vmr.gov.ua

 

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.