У Вінниці встановили особи вандалів, які розтрощили фігурку «помаранчевого школяра». ВІДЕО

17:59
Автор: Катерина Дядюк
Become a Patron!

Вінницьких хуліганів, які розбили фігурку «помаранчевого школяра», знайшли через соціальні мережі. Хуліганів вже ідентифікували та склали протоколи про адміністративне правопорушення.

Як повідомляє Вінницька міська рада, молоді люди розтрощили пластмасову фігурку школяра навпроти школи №7, що по вулиці Городецького, в ніч на 26 липня.

У повідомленні йдеться, що о 1:48 годині камери відеоспостереження зафіксували, як четверо молодих людей пошкодили фігуру, відбивши їй «голову». Хулігани знімали це на відео. Потім, о 3:10 годині двоє з них повернулось та відломили від вже пошкодженої фігури шматок тулуба.

«За допомогою соціальних мереж та небайдужих вінничан було встановлені дані про чотирьох правопорушників, які пошкодили фігурку школяра. Працівники Муніципальної поліції ідентифікували їх, склали протоколи про адмінправопорушення. Наразі стоїть питання щодо компенсації в розмірі 9 200 гривень за пошкодження фігурки школяра», – розповів Віталій Чигур, заступник начальника КП «Муніципальна поліція».

Нагадаємо: спеціальні фігурки школярів поблизу пішохідних переходів, які розташовані біля шкіл та садочків, почали встановлювати минулого року. Вони покликані привертати увагу водіїв до того, що тут переходять дорогу діти. На жаль, вже неодноразово, ці фігурки були пошкоджені.

Читайте також: Патрульні затримали вандала, який нищив “помаранчевих хлопчиків” та водія, що їздив по сходах на Європейській площі. ВІДЕО

Нагадаємо також, що на початку червня у Вінницькому парку зламали дерев’яну сову, подаровану закарпатськими майстрами.