У Вінниці вперше виступить електроакустичний гурт DZ’OB

12:30
Автор: Марина Однорог
Become a Patron!

Дніпровський гурт, який вже підкорив декілька фестивалів України і претендує на участь в одному із найбільших фестивалів Європи – Sziget-2019, виступить у Вінниці.

Концерт відбудеться 19 травня о 20.00 в молодіжному центрі «Квадрат».

DZ’OB – унікальний для України ансамбль, який об’єднує у своїй творчості IDM, техно, дабстеп з авангардною і академічною музикою. В арсеналі музикантів гобой, кларнет, фагот у поєднанні з електронікою, синтез актуальної танцювальної і академічної музики створює особливу музику, яка відрізняється своєю формою та звучанням.

Колектив був створений у 2015 році у Дніпрі. Розпочали музичні експерименти вони із переосмилення треків Aphex Twin, Squarepusher і прелюдій Шостаковича. Наразі DZ’OB выпустил три альбоми DZ’OB (2016), Basement Suite (2017) та Beings for Throbbing (2018). Basement Suite, до речі, потрапив відразу у декілька топ-рейтингів від провідних музичних медіа України.

—Академічний електронно-акустичний ансамбль DZ’OB — рідкісний гурт, від музики якого або одразу приходиш у захват, або взагалі не приймаєш цих експериментів. Міксуючи класичну музику з актуальною електронікою і складними сінкопованими бітами, вони створюють вражаючі емоційні світи, — пише про гурт видання «СЛУХ».

В складі електроакустичного колективу вісім учасників: Олексій Бадін (віолончель), Катерина Коляда (скрипка), Ірина Лі (альт), Василь Старшинов (гобой), Сергій Білокінь (кларнет), Олексій Старшинов (фагот), Максим Андрух (електроніка), Олексій Сосницький (звукорежисер).

 

—Будучи крос-жанровим актом, цей оркестр зриває на землю музичну концепцію. DZ’OB не тільки синтезує різнорідні жанри, але й створює свій унікальний, еклектичний звук, який розмиває межу між епохами, школами та традиціями. Прелюдії фортепіано Шостаковича злиті з бітами і зразками, відроджуються в найнеймовірніших творах IDM. З таким же радикалізмом у музичній техніці, DZ’OB обробляє пісні одного з найбільш ексцентричних ді-джеїв нашого часу – Aphex Twin. Такий ансамбль породжує немислимі інструментальні метаморфози: електронна музика стає академічною з хвилею віолончельного лука.DZ’OB – не про жанри, а про нове бачення самої музики, — пишуть організатори в анонсі.

Вхід на концерт 100 гривень.

Фото з офіційної сторінки гурту у Фейсбуці