У Вінниці волонтерський центр «Ти не один», що у ліцеї №29, передав бійцям понад 5 тонн вантажу з допомогою

18:09
Автор: Юлія Плахтій
Become a Patron!

Шкільний волонтерський центр «Ти не один», який діє у вінницькому ліцеї №29, зібрав та передав українським захисникам понад 5 тонн вантажу з допомогою.

Як повідомляє Вінницька міська рада, зібране від вінницької освітянської родини відправили бійцям на п’ять позицій Запорізького напрямку. У вантажі є, зокрема, зарядні станції Ecoflow, шини, бензопили, газові обігрівачі, маскувальні сітки, консервація та смаколики.

Педагог ліцею та керівник шкільного волонтерського центру «Ти не один» Павло Мигун зазначив, що колектив закладу систематично відстежує потреби Захисників і разом з іншими закладами освіти збирає допомогу відповідно до них.

– Цього разу ми змогли закупити дві зарядні станції Ecoflow та сітку для загороджень від ворожих дронів. Також придбали зимові шини до різних автомобілів, дві бензопили та газові обігрівачі, – зауважив Мигун.

До допомоги ЗСУ залучають і школярів. Зокрема дев’ятикласник Андрій, який допомагає пакувати у коробки термобілизну, балаклави і шапки, розповідає:

– Коштами не можу допомогти, отож приходимо з друзями й допомагаємо з формуванням вантажу для поїздки. Нам дуже потрібна Перемога, тому усім треба долучатися, аби вона була якнайшвидше.

Загалом за півтора року з цього волонтерського центру відправили вже понад 30 вантажівок з допомогою.

Фото – ВМР

Читайте також: У Писарівському ліцеї збирають інгредієнти для енергетичних батончиків для ЗСУ. ВІДЕО

Читайте також: Вінницький ліцей передав Starlink, термобілизну та іншу допомогу підрозділу Гвардії наступу

Читайте також: Вінницький ліцей імені Пирогова передав захисникам на фронт позашляховик

Читайте також: Ще один вінницький ліцей передав авто на потреби ЗСУ

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.