У Писарівському ліцеї збирають інгредієнти для енергетичних батончиків для ЗСУ. ВІДЕО

14:48
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Писарівському ліцеї готують інгредієнти для енергетичних батончиків для бійців. Наразі триває збір коштів для закупівлі необхідних речей для ЗСУ та збір сировини для батончиків. 

Як повідомляється в сюжеті телеканалу “ВІТА”, сировину заготовляють у вільний час. До цього долучаються працівники та учні ліцею.

– Ми б’ємо горіхи, відбираємо, щоб було гарне ядро, щоб не було зіпсованого. Складаємо в ємкість, сушимо, а тоді відправляємо волонтерам на батончики, – каже працівниця Писарівського ліцею Марія.

Волоські горіхи, мед, вівсянка, сушені фрукти – інгредієнти, які мають високу енергетичну цінність, через що швидко втамовують голод.

Нині знову оголосили збір сировини (мед, горіхи, сушені яблука, чорнослив, в’ялені вишні, насіння льону та гарбуза), до якого вже долучились учні, батьки, вчителі та мешканці села. Далі все відправлятимуть волонтерам. Відправка здійснюється кожні два – три місяці. 

– Я лускаю зернята. Перед цим збирав сушені яблука в пляшки (вони там краще зберігаються). Це найлегше, що ми можемо зробити, щоб наблизити нашу перемогу, – ділиться думками учень Писарівського ліцею Владислав Савчук.

 

Також у Писарівському ліцею збирають гроші для закупівлі необхідного на фронт. За словами директорки закладу Тетяни Глущенко, це, зокрема, закупівля турнікетів та термоустілок.

Також з 16 по 30 листопада триває учнівська “Тепла акція”. В її рамках планують придбати хімічні грілки для рук, ніг, тіла, шкарпетки, рукавиці, термобілизну, павербанки для воїнів ЗСУ за кошти, виручені від збору вторсировини:

– збір макулатури (книжково-журнальної продукції та гофрокартону),
– ПЕТ пляшок,
– пластикових кришечок від пляшок.

Номер телефону Писарівського ліцею – (0432) 569334, сторінка у Facebook – за ЦИМ посиланням.

Фото – скріншоти відео

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.