У Вінниці запрошують до «Школи відповідального політика»

14:52
Автор: Юлія Плахтій
Become a Patron!

У Вінниці протягом 5-7 жовтня відбудеться безкоштовний семінар для молодих політиків та тих, хто бачить себе в політиці у майбутньому. До участі в семінарі «Школа відповідального політика» запрошує Центр політичних студій та аналітики «Ейдос».

Як повідомляють організатори, протягом трьох днів учасники зможуть отримати знання та навички, які дозволять інакше подивитися на роль та функції політика та допоможуть стати реальним лідером для своєї громади або у своїй сфери діяльності.

Під час семінару будуть обговорені питання щодо того, як трактується лідерство в Україні та світі, яку відповідальність перед суспільством несе політик, як протидіяти популізму та налагодити якісну комунікацію.

Також учасники семінару довідаються про методи роботи в команді та яким чином можна мотивувати людей до дій, а також як побудувати власний імідж.

До участі запрошуються молоді політики, працівники органів місцевого самоврядування, активісти політичних партій або й просто вінничани, які бачать своє майбутнє в політиці.

Повідомляється, що організатори оплачують проживання, харчування та роздаткові матеріали. Щоб стати учасником проекту «Школа відповідального політика», потрібно до 27 вересня зареєструватись за цим посиланням. Зазначимо, що зареєструватися можна тільки на всі три дні семінару. Підтвердження участі надійде відібраним учасникам 28 вересня.

Семінар триватиме з 5 до 7 жовтня у готелі “Оптіма” (вулиця Київська, 50-а). Графік семінару: 5 жовтня – з 12:00 до 19:30, 6 жовтня – з 9:00 до 19:00, 7 жовтня – з 9:00 до 14:00.

Центр політичних студій та аналітики «Ейдос» – це аналітично-ресурсна організація, заснована у 2007 році з метою об’єднання зусиль громадськості задля розбудови в Україні громадянського суспільства, демократичних інститутів та дієвого місцевого самоврядування.

Центр займається дослідженням державної політики, кращих практик ефективного державного адміністрування та супроводом по їх впровадженню, а також сприяє розвитку локальної демократії.

Проект «Школа відповідального політика» здійснюється за підтримки Фонду Фрідріха Науманна «За свободу» та Громадською організацією “Центр громадської активності “Результат”.