У Вінниці влаштують психологічні тренінги щодо допомоги собі у кризових ситуаціях та стабілізації емоційного стану

16:13
Автор: Ольга Каплун
Become a Patron!

У вересні у Вінниці відбудуться два психологічні тренінги, які організовують фахівці “Інституту розвитку міст”. Учасники заходу матимуть змогу, зокрема, опанувати методи саморегуляції та керування стресом, а також попрактикувати техніки дихання.

Як повідомили на сайті Вінницької міської ради, у четвер, 8 липня, пройде тренінг в рамках курсу “Турбота про себе – це…” про те, як допомогти собі у кризових життєвих ситуаціях.

Його проведе практична психологиня та психотерапевтка ВОПНЛ ім. акад. Ющенка – Аліна Хранітель. Тренінг відбудеться 8 вересня з 10:00 до 12:30 у хабі “Місто змістів” за адресою: вулиця Пушкіна, 11. Зареєструватись на захід можна за ЦИМ посиланням. Участь – безкоштовна, однак кількість учасників обмежена.

Психологічний тренінг на тему “Відновлення цілісності свого “Я” відбудеться 15 вересня з 14:00 до 16:00 також у хабі “Місто змістів” за адресою: вулиця Пушкіна, 11. Його проведе психологиня, консультантка в методі позитивної психотерапії, психотерапевтка, членкиня Всесвітньої асоціації позитивної психотерапії, Української спілки психотерапевтів та сертифікована тренерка Вікторія Турчак. Під час групового тренінгу буде можливість попрацювати над стабілізацією власного стану, емоційним станом, напрацювати нові цінності та розвиватись творчо. Зареєструватись на подію можна за ЦИМ посиланням.

У результаті проведеного опитування серед нових мешканців/ок міста, наразі проводимо Курс “Турбота про себе – це…”, сет тренінгів/майстер-класів, які допоможуть знайти життєву рівновагу, пізнати себе, зрозуміти можливості свого “Я”, соціалізуватися у новій громаді, саморозвиватися, навчитися турбуватися про себе більше. Взагалі, задум усіх тренінгів – холістичний підхід до свого здоров’я: від емоційного, фізичного здоров’я до розвитку соціальних умінь, які допоможуть вийти на новий рівень усвідомлення своїх потреб і їх задоволення. Заплановані спілкування зі психологами, експертами зі здорового харчування, хореографія, йога, і навіть розмовні клуби з англійської та вишивка шоперів, – розповідає менеджерка проєктів КП “Інституту розвитку міст” та координаторка Програми “Інтеркультурні міста” у місті Вінниця Юлія Кашпрук.

Вказано, що тренінги реалізуються в межах впровадження Інтеркультурної стратегії Вінницької міської територіальної громади та за фінансової підтримки Урядів Швейцарії та Німеччини в рамках проєкту “Інтегрований розвиток міст в Україні II”.

Додаткову інформацію можна отримати на сторінці “Інституту розвитку міст” у Фейсбук.

Ілюстративне фото – https://adm.dp.gov.ua/

Читайте також: У Вінниці відбудуться тренінги та воркшопи з англійської мови у рамках проєкту «Турбота про себе – це…»

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.