У Вінниці влаштують пікнік для людей, які одужують від раку

16:55
Автор: Vежа

Вже цієї неділі, 2 червня 2019 року у Вінниці відбудеться Пікнік Cancer Survivors Day – захід для тих, хто бореться з раком.

“Пікнік Cancer Survivors Day, покликаний об’єднати людей та змінити стереотипну думку суспільства по відношенню до онкоодужуючих. Ми хочемо донести своїм заходом гасло, що ми не онкохворі, а онкоодужуючі люди. Кожен з нас має свою унікальну історію. Іноді вона складна, болюча і хочеться стерти її з пам’яті. Але будь-яка історія має бути почута”, – пишуть організатори.

За словами організаторів події, такий захід вперше проводиться у Вінниці, аби оноодужючи люди отримали підтримку, натхнення і побачили, що “їх більше, ніж здається”.

“Ми – cancer survivors – люди, котрі вижили від раку. Ми на своєму досвіді показуємо, що рак не завжди кінець життя. Ми є прикладом, що життя існує під час лікування, і після. Ми хочемо розповісти історії боротьби, щоб надихнути тих, хто проходить лікування та поширити в суспільстві думку, що є щасливі історії одужання від раку. І таких чимало!”

Організатори заходу кажуть, що таким чином хочуть підтримати Всесвітній день боротьби з раком і “щоб дати можливість хоча б на один день відволіктися від буденного лікування і забути про хворобу”.

“Ми хочемо жити тут і зараз, як всі. 2 червня ми в день Cancer Survivors Day будем святкувати життя. Що означає Cancer survivor? – це людина, яка зіштовхнулася з діагнозом рак. І не важливо, чи вона зараз проходить активне лікування, чи вже поборола хворобу. Пікнік Cancer Survivors Day – це святкування для тих, хто вижив з онкодіагнозом, натхнення для тих, кому нещодавно поставлено діагноз, емоційна підтримка для їхніх сімей і просвіта для суспільства. Ми запрошуємо у дружній, затишній атмосфері наповнити цей день приємним спілкуванням, усмішками та новими знайомствами. Ми чекаємо кожного!”, – пишуть організатори.

Захід відбудеться 2 червня о 12:00 в парку Дружби народів біля Вишенського озера (орієнтир – тенісний майданчик, пікнік одразу за ним.

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.