У Вінниці влаштують найбільший агрофорум центральної України

9:16
Автор: Vежа
Become a Patron!

Наприкінці жовтня у Вінниці влаштують форум для власників та менеджерів агропромислових компаній та інших представників сільськогосподарського сектору.

Аграрний форум “AgroVin 2018” відбуватиметься 25 та 26 жовтня. Місце проведення організатори поки не вказують.

– Це найбільша подія центральної України у сфері агропромислового комплексу, що об’єднає власників та топ-менеджмент агропромислових підприємств, виробників і постачальників техніки, найкращих фахівців у сфері інноваційних технологій та систем захисту в сільському господарстві, – йдеться в описі форуму.

Учасники форуму матимуть нагоду для відкритого діалогу, обміну досвідом та налагодження співпраці. Відповідно до попередньої програми, обговорюватимуться наступні теми: оренда, купівля та продаж землі; експорт та імпорт; логістика; фінансування та інвестиційні програми;впровадження сучасних технологічних рішень; інноваційне садівництво та біотехнології тощо.

Організовує подію “Центр підтримки бізнесу м. Вінниця” спільно з “Вінницьким клубом ділових людей” та хмельницьким “Центром підтримки бізнесу” за підтримки Європейського банку реконструкції та розвитку. Останній покриє вартість участі в події для 350 відібраних підприємців.

Для того, аби взяти участь у форумі необхідно заповнити анкету до 18 жовтня. Деталі за телефоном 097 505 8050 або за електронною адресою [email protected].  

Фото: https://agroinsider.com.ua