У Вінниці влаштують дитячий Чемпіонат області з риболовлі

16:26
Автор: Катерина Дядюк
Become a Patron!

У Вінниці відбудеться обласний чемпіонат серед юніорів по лову хижої риби. Рибу ловитимуть спінінгами на штучні приманки, а після зважування – випустять назад у річку.

Як зазначено на сторінці події у Фейсбук, Чемпіонат «FishUP Junior Fishing Sport» організовує Вінницька Федерація риболовного спорту.

25 серпня на набережній «Roshen» юні рибалки змагатимуться у ловлі окуня, щуки, судака, сома, головеня, жереха і в’язя. Чемпіонат триватиме з 8:00 до 13:00, а його учасниками можуть стати усі бажаючі, головне – щоб команда складалася з двох осіб, не старших 18 років.

Організатори повідомили, що змагання будуть особисто-командними і відбудуться у два тури по півтори години. Бали учасникам нараховуватимуть, залежно від ваги впійманої риби (1 бал за 1 грам). Наприклад, за рибу вагою 1 кілограм учасник отримує 1 000 балів; а за три рибини загальною вагою 2 кілограми – 2 000 балів. Таким чином головний приз змагань отримає та команда, яка за сумою двох етапів набере найменшу кількість балів.

Зареєструватися на змагання можна за телефоном: (093) 659 62 49 (Владислав Гончарук), або на зборах членів ВОФРС (тур-клуб «Меркурій», вулиця Пушкіна, 42) кожного вівторка з 18:30 до 19:00.

Головне фото – bronxfoodblog.com