У Вінниці влаштують акцію протесту “Ні капітуляції!”

15:56
Автор: Vежа

У четвер, 26 вересня біля будівлі Вінницької обласної ради відбудеться акція “Ні капітуляції”, ініційована ГО “Едельвейс”. Під час заходу активісти зокрема протестуватимуть проти відведення українських військ з “гарячих точок” на Донбасі. 

Як йдеться в анонсі акції, її організатори вимагатимуть не застосовувати амністії до терористів, не надавати окупованим територіям жодної автономії та не відновлювати території, зруйновані війною, за рахунок українських платників податків.

“Сьогодні коли в суспільстві та при владі всерйоз обговорюються ідеї амністія бойовикам які вбивають наших солдатів , коли хочуть дати так званим республікам автономії на своїх правах, де хочуть їх “політиків ” направити до нашої верховної ради , де планують відвести або взагалі забрати війська з гарячих точок – це ідеї яких немає бути в воюючі країні ! А ми хочемо нагадати що на сході України ми воюємо з підступним ворогом – московією, яка нав’язує нам “мир” на своїх правах, такого немає бути !

Наша позиція чітка !
-ніякої амністії терористам !
-Донецьк , Луганськ – Україна !
-Крим – Україна !
-на сході відбувається Українсько російська війна !
-наші герої солдати ООС та АТО боронять Україну від окупації московії !
-ніякого відновлення донбасу з наших карманів, за це має заплатити московія після історичного суду!”, – ідеться в анонсі заходу.

Як повідомляється, акція відбудеться 26 вересня о 18:00 біля будівлі обласної ради на вулиці Соборній. Зазначимо, що цього ж дня відбудеться сесія обласної ради.