У Вінниці відзначили волонтерів, які допомогли знайти 10-річного Сергія Іокшаса. ФОТО

13:52
Автор: Юлія Плахтій
Become a Patron!

Поліція Вінниччини відзначила двох вінничан, Ярослава Пашкевича та Олександра Нагорного, за допомогу поліції в розшуку дітей. Зокрема нещодавно вони допомогли знайти 10-річного Сергія Іокшаса.

Як повідомляє Головне управління Національної поліції у Вінницькій області на своїй фейсбук-сторінці, відзнаки вручив особисто керівник поліції Вінниччини Іван Іщенко.

 

 

Зазначено, що координатор ГО Всеукраїнської співдружності «Пошук зниклих дітей» Ярослав Пашкевич та активіст спільноти «Велодопомога м. Вінниці Олександр Нагорний 23 червня в черговий раз відгукнулись на повідомлення поліції у соцмережах про розшук дитини.

Цього разу шукали 10-річного Сергія з Вінниці. За допомогою до поліції близько восьмої години вечора звернулись рідні хлопчика. Вони повідомили, що ще в обідню пору він поїхав кататися на велосипеді та зник. На пошуки дитини підняли по тривозі особовий склад вінницької поліції, орієнтування з прикметами хлопчика розіслали всім підрозділам поліції, інформували про зниклу дитину через ЗМІ та соцмережі.

Фото з телеграм-каналу «Велодопомога м. Вінниця»

 

Тож активісти зібрали ще 15 людей та поїхали шукати дитину разом з поліціянтами. “В районі, де пропав хлопчик поруч ліс та озеро” – йдеться у повідомленні поліції.

Після години пошуків волонтери знайшли хлопчика на вулиці поблизу місця його колишнього проживання.

Керівник поліції Іван Іщенко зазначив, що важко переоцінити допомогу волонтерів у пошуку зниклих дітей, адже коли надходять такі повідомлення – цінна кожна хвилина. Він подякував усім небайдужим людям, які сприяють поліції в такій роботі.