Генератори з Вентспілса та продуктовий вантаж з Кельце: Вінниця отримала чергову допомогу

12:28
Автор: Vежа
Become a Patron!

Нещодавно від латвійського міста Вентспілс у Вінниці отримали допомогу: 2 потужні генератори та 10 тонн засобів гігієни. Крім того, з польського міста-побратима Кельце надійшов великий продуктовий вантаж. 

Так, як йдеться на Facebook-сторінці міського голови Вінниці Сергія Моргунова, з латвійського міста-партнера надійшло два потужні дизель-генератори на 50 та 60 кВт для потреб критичної інфраструктури. Примітно, що минуло лише кілька місяців від підписання угоди про співдружність між Вентспілсом і Вінницею.

– Ми відразу налагодили діалог з моїм колегою Янісом Вітоліньшем та міською командою Вентспілса і цінуємо можливість розвивати партнерство далі. Хочу подякувати народу Латвії за підтримку України, яку з перших днів повномасштабного вторгнення відчуває і наша громада. Латвійці допомагають нам і в подоланні наслідків російських обстрілів по енергооб’єктах. Вентспілс – разом з нами у цій боротьбі. Для нас це дуже важливо, друзі! – зазначається в дописі міського голови.

 

 

 

 

Крім того, як йдеться в іншому дописі мера, Вінниця також отримала великий продовольчий вантаж з польського міста-побратима Кельце. Йдеться про 9 тонн продуктів тривалого зберігання. За повідомленням, допомогу кельчани збирали всією громадою.

– Муніципалітет закупив кілька тонн м’ясних консервів, різну бакалію передав польський бізнес та благодійні фонди, долучились школи і садочки, – повідомляє міський голова. 

Так, зокрема, у вантажах діти передали свої малюнки для підтримки українців.

Відомо також, що волонтери Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу розподілять допомогу, щоб підтримати сім’ї переселенців, а також мешканців прифронтових громад. Крім того, в Кельце сформували три сотні продовольчих наборів для багатодітних родин.

Нагадаємо, нещодавно з Вінниці передали черговий гуманітарний вантаж до Балаклії. Йшлося, зокрема, про 12 тонн дизельного палива та 9 тонн бензину. 

Фото – з Facebook-сторінки міського голови

Читайте також: Вінниця передала в Балаклію черговий гуманітарний вантаж

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.