У Вінниці відповіли на петицію щодо збільшення кількості муніципального транспорту на вулиці Юзвинській

12:30
Автор: Олеся Яненко

Вінницька міська рада відповіла на петицію з приводу збільшення кількості муніципального транспорту на вулиці Юзвинській. Наразі уже обстежена ділянка дороги та опрацьовується технічна можливість запровадження регулярного руху муніципального транспорту.

Як ідеться на сайті міських петицій, пропозиції щодо збільшення транспорту надійшла від вінничанки Лілії Захарчук. Вона зазначала, у зв’язку з розбудовою району кількості громадського транспорту недостатньо для комфортного добирання мешканців до школи та роботи:

– Протягом останнього року було закінчено будівництво двох високоповерхових будинків, що знаходяться в цьому районі, а саме ЖК “Агрономічне” та ЖК “Західний”, також збудовано велика кількість таунхаусів та приватних будинків, а відповідно збільшення кількості мешканців мікрорайону. Маршрутних таксі, які тут наявні, недостатньо.

 

вулиця Юзвинська

Ця петиція набрала достатню кількість підписів, аби її розглянула міська рада. Відтак, у відповіді на петицію зазначили, що “опрацьовується технічна можливість запровадження регулярного руху муніципального транспорту від вулиці Келецькій по Барському шосе, вулиці Юзвинській, Гніванському шосе”.

– Наразі проведено обстеження вказаної ділянки дороги на наявність транспортної інфраструктури необхідної для належного руху громадського транспорту, визначаються потенційні місця для облаштування зупинок та кінцевих пунктів можливого маршруту, з урахуванням вимог нормативних документів в сфері транспорту. 

Так у відповіді зазначили, що транспортне обслуговування вулиці Юзвинської забезпечується автобусними маршрутами загального користування в режимі маршрутного таксі №11Б «Барське шосе (Садове) – Пирогово – Корея» (4 автобуси з інтервалом руху до 20 хвилин) та №18А «Західний автовокзал – Пирогово – Аграрний університет» (7 автобусів з інтервалом руху 12-15 хвилин).

Головне фото – Veжа

Фото в тексті – гугл

Читайте також: «Будівництво фінішує»: у Вінниці показали, як триває реконструкція спорткомплексу «Аква-Він». ФОТО

Читайте також: На Вінниччині двома земснарядами очищують річку Вільшанку. ФОТО

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.