У Вінниці відновили роботи з реконструкції вулиці Батозької

11:06
Автор: Vежа
Become a Patron!

З 14 березня на вулиці Батозькій відновлюють роботи з реконструкції, щоб якнайшвидше відновити можливість руху транспорту на цій ділянці дороги.

Про це повідомили на сайті Вінницької міської ради. Там зазначили: щоб постелити нове дорожнє покриття, необхідно завершити роботи по заміні всіх інженерних комунікацій. Роботи стартували ще наприкінці минулого року, але їх повністю зупинили 24 лютого, коли відбулося повномасштабне вторгнення путінських окупантів на територію України.

Там встигли прокласти зливу каналізацію, контактну мережу для відновлення надалі руху трамваїв і запуску тролейбусів, встановити нові електроопори та майже всі LED-світильники, перенести силові кабелі для трансформаторних підстанцій, а також влаштували футляри під слабоструменеві мережі (відеонагляд, Інтернет, зовнішнє освітлення та інші).

У міській раді кажуть, що завершити роботи з прокладання газового колектору та заміни водопровідних мереж зупинила війна. Так само як і формування основи під дорогу на проїжджій частині та влаштування “оксамитового шляху” для трамваїв. Однак з 14 березня підрядна організація відновлює роботу на цьому об’єкті.

Нам потрібно завершити у максимально швидкі терміни всі розпочаті роботи по перекладці інженерних мереж, щоб якнайскоріше зайнятись проїжджою частиною і відновити можливість руху транспорту по цій ділянці. Довжина якої, нагадаю, 658 метрів, –  розповів Юрій Ковальчук, заступник директора Департаменту комунального господарства та благоустрою.

Крім того, в цьому районі розташовані оптові склади, якими користуються представники малого та середнього бізнесу. І до них є фактично єдиний заїзд. Міський голова Сергій Моргунов закликав бізнес відновлювати свою роботу, щоб економіка міста працювала, тож ми зі свого боку маємо пришвидшитись по роботах на Батозькій, аби підприємці не відчували дискомфорту через перекриту у зв’язку з будівельними роботами вулицю, додав Юрій Ковальчук.

Фото – vmr.gov.ua

Читайте також: У Вінниці розпочалася реконструкція вулиці Батозької. ФОТО

Читайте також: “Прозорий офіс” у Вінниці відновлює прийом громадян з надання певних послуг: перелік послуг та контакти

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.