У Вінниці за підтримки ЄС започаткували клуб для татусів “ТАТОhub”

14:57
Автор: Катерина Дядюк
Become a Patron!

У Вінниці за підтримки ЄС започаткували клуб для татусів “ТАТОhub”. Перша зустріч відбудеться вже цієї п’ятниці, 11 грудня, і це буде розмова за кавою з чоловіками-психологами. А для діток, які прийдуть з татусями, влаштують какао-тусу з майстер-класами.

Відомо, що клуб “ТАТОhub” у Вінниці діятиме протягом двох років у рамках Програми “ЄС за гендерну рівність: разом проти гендерних стереотипів та гендерно-зумовленого насильства”. Зустрічі з експертами будуть безкоштовними, а приходити на них можна з дітками, для яких організують цікаве дозвілля.

Про це розповіла Катерина Шрамко, спеціалістка з комунікацій та івент-менеджерка Програми. З її слів, метою клубу “ТАТОhub.Вінниця” є максимальне залучення чоловіків у життя дітей та сприяння гармонійним стосункам у родині.

Ця ініціатива буде працювати в пострадянських країнах Білорусі, Україні й Казахстані. Ми також захотіли, щоб в нас у Вінниці відкрився такий “ТатоХаб”. Написали заявку, її прийняли, і Вінниця стала партнером, розповіла Катерина Шрамко.

– Це будуть зустрічі з експертами на різноманітні теми. Наприклад, перша тема Що категорично не можна  робити татові стосовно дитини”. Це про дітей до підліткового віку, я б сказала. Тому що про підлітків ми будемо окремо проводити тато-клуб.

Програма зустрічі “ТатоХаб.Вінниця 1.0”

1) Вступне слово організаторів, презентація програми.
2) Чоловічий сoffee meet із психологами – Олегом Следем та Олександром Дончуком.
3) Дитяча какао-туса та майстер-класи за віком: з виготовлення слайму та новорічної іграшки.
4) Розіграш подарунків від партнерів.

Катерина Шрамко

Катерина Шрамко розповіла, що до кінця цього року у Вінниці заплановано два заходи “ТатоХаб. Вінниця”. А далі зустрічі планують організовувати 1-2 рази на місяць. Серед можливих тем “Чоловіче здоров’я (піклування чоловіка про себе)”, “Інтимне життя після народження дитини” (зі слів координаторки, саме на цю тему, згідно з опитуванням у групі “Вінницька матуся”, є найбільший запит) та інші.

Перша зустріч клубу “ТатоХаб.Вінниця” відбудеться у п’ятницю, 11 грудня, в холі ресторації “Нова провінція” (проспект Космонавтів, 30а, 10 поверх). Початок – о 10:00 (тривалість заходу 2 години). Участь – безкоштовна. 

Зареєструватися на зустріч можна за ЦИМ посиланням, але кількість місць, у зв’язку з карантинними обмеженнями, всього 10 (станом на 8 грудня зареєструвалося чотири учасники).

Організатори ще працюють над створенням фейсбук-сторінки клубу “ТАТОhub. Вінниця”. А поки що стежити за анонсами клубу можна на сторінці координаторки Програми Катерини Шрамко, у спільноті “Вінницька матуся” та у подіях соціальної мережі “Фейсбук”.

Діяльність клубу для татусів “ТАТОhub.Вінниця” започатковує громадська організація “Бюро інституційного розвитку”. Захід здійснюється в рамках Програми “ЄС за гендерну рівність: разом проти гендерних стереотипів та гендерно зумовленого насильства”, що фінансується Європейським Союзом та реалізується Фондом ООН у галузі народонаселення спільно зі структурою ООН Жінки. Місто Вінниця є одним з міст-партнерів для реалізації Програми на місцевому рівні.
_
Співорганізатори заходу: громадська ініціатива “Вінницька матуся”. Інформаційні партнери: Департамент соціальної політики Вінницької міської ради.

Ілюстративне фото – blick.ch

Читайте також: Куди піти з дитиною: у Вінниці вирішували, як зробити місто комфортнішим для мам з маленькими дітьми. ФОТО

Читайте також: «Мама. Мія. Вінниця»: вінничанка влаштувала першу в місті екскурсію для мам з візочками. ФОТО

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.