× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

У Вінниці відкрили муніципальну велошколу. ФОТОРЕПОРТАЖ

12:48
Автор: Микола Геркалюк

День Європи для велосипедистів розпочався з відкриття муніципальної велошколи – місця, де всі охочі зможуть безкоштовно навчитися їздити на велосипеді, вивчити ПДР та дізнатися про основи обслуговування велосипеда.

Муніципальну велошколу було створено міськрадою за підтримки Швейцарського бюро співробітництва в Україні. Було закуплено вісім велосипедів різного типу, шоломи, світловідбивні жилети, дитячі візки з кріпленням на велосипед тощо. Спочатку школа функціонуватиме в тестовому режимі. Це потрібно аби зрозуміти наскільки затребуваною є подібна школа та оцінити масштаби навчань. 

Саме такі велосипеди планують закупити для працівників міської ради.

На перших порах навчання відбуватимуться двічі на тиждень за вільним графіком. Всі охочі домовлятимуться з тренерами на зручні дати і час. Після кількох занять можливі спільні виїзди в місто, щоб перевірити вивчене в умовах вінницьких доріг.  

Як розповів Андрій Сорокін, спеціаліст Департаменту енергетики, транспорту та зв’язку, повідомлення про діяльність школи та про можливість запису на навчання будуть з’являтися трохи пізніше.  

Відкриття було заплановано на 10:30, проте, довелося трохи зачекати. Все ж таки, вінничани набиралися сил перед Днем та Ніччю Європи. Незадовго до відкриття до велошколи завітав заступник міського голови Владислав Скальський. Він оглянув велосипеди і залишився задоволений побаченим. Трохи пізніше підійшли представники делегації з Македонії. Мер тамтешнього міста Виниця вирішив випробувати один з велоиспедів особисто.

 

Тим часом Інна Галантюк, одна з тренерок школи, навчала ученицю основам велосипедної їзди. За словами організатора велоподій Олександра Царевського, вона чудова тренерка і має дуже багато досвіду у велосипедному спорті.

Близько одинадцятої години, коли вже було виставлено всі дорожні знаки, на майданчику з’явилась група дітей. Вони із захопленням розглядали новенькі велосипеди і під керівництвом Олександра Царевського та Інни Галантюк почали кататись.

 

В перерві Інна Галантюк запропонувала їм зробити розминку, щоб правильно підготувати м’язи до фізичного навантаження.

Протягом дня плануються різномантіні змагання та конкурси для всіх охочих. Нагадаємо, що навчання у муніципальній велошколі буде безкоштовним.  

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Вгору

Дякуємо!

Тепер редактори знають.