У Вінниці відкрилася виставка гончарних виробів ветерана Івана Шостака “Мистецтво у темряві”. ФОТОРЕПОРТАЖ

17:45
Автор: Юлія Плахтій
Become a Patron!

У Вінниці сьогодні, 30 березня, відкрилася персональна виставка керамічних виробів ветерана Івана Шостака “Мистецтво у темряві”. Вона триватиме сьогодні та завтра.

Так, виставка відкрилася близько о 15:00 у артпросторі “Етно Чари”. Тут представлено чашки, вази, глечики, миски та інше. Їх виготовив ветеран Іван Георгійович Шостак, який нині вивчає гончарну справу. Тож ці вироби – перші його результати. Роботи можна придбати роботи й таким чином допомогти ветерану.

Іван Шостак – на другому фото:

 

 

Так, сержант Іван Шостак – ветеран російсько-української війни, учасник бойових дій, людина з інвалідністю 1 групи внаслідок війни. Боєць торік втратив зір при виконанні бойового завдання на Бахмутському напрямку.

Відомо, що при проходженні курсу реабілітації в Центрі “Поділля” чоловік відвідав артпростір “Етно Чари”. Згодом засновниця артпростору Вікторія Ніколаєва запропонувала учасникам групи систематично займатися цією справою, й Іван скористався цією можливістю.

Після чотирьох місяців навчання має вже перші результати, представлені на виставці. Також тут представлені світлини з занять, під час яких Іван створював свої роботи, та кадри з його життя та служби зокрема.

 

 

 

 

Благодійність

Як вже зазначалось, відвідувачі можуть також придбати роботи й тим самим допомогти ветерану. Так, виручені кошти та благодійні внески спрямують на облаштування масажного кабінету Івана. Адже, як розповідалось раніше, ветеран за підтримки ветеранського благодійного фонду “Після служби” освоює професію масажиста та готується відкрити власний масажний кабінет.

На самій виставці також є плакати з QR-кодом для поповнення “банки” збору для Івана.

 

 

 

Виставку “Мистецтво у темряві” можна буде відвідати ще сьогодні та завтра в артпросторі “Етно Чари”, що розташований по вулиці Магістратська, 52 (2-й поверх). Вхід – вільний. Графік роботи простору – 10:00-20:00. Контакти простору – 067 143 7040.

Фото Євгена Симоненка