У Вінниці відбувся марш на честь УПА. ФОТО

17:05
Автор: Андрій Качор
Become a Patron!

14 жовтня, коли в країні відзначається відразу кілька свят: День захисника України, Покрова, День козацтва та День створення УПА, центром Вінниці пройшов небагаточисельний марш на честь Української Повстанської Армії.

Організатором виступив “Чорний комітет”, який зібрав на Європейській площі близько півсотні молодих людей, переважно хлопців.

Саме звідси стартував марш на честь УПА: з вулиці Оводова колона вийшла на Соборну, де для руху активістів перекрили одну полосу руху.

На чолі колони перебував лідер “Чорного комітету”, який “заряджав” традиційні, для таких маршів, гасла: “Бандера, Шухевич – герої України!”, “УПА стріляли, а не голосували!”, “Слава героям АТО” та інші.

Марш завершився менше, ніж за двадцять хвилин на Майдані Героїв Небесної Сотні. Тут, на короткому мітингу лідер ходи нагадав, що УПА боролося на ті цінності і права, за які й сьогодні боряться українці та подякував усім за участь в заході.

Коментуючи схожу ходу, яка має розпочатися біля пам’ятника Коцюбинському сьогодні о 17:30, Котов зазначив, що конфлікту між активістами немає (“я їх взагалі не знаю). А хода “Чорного комітету”, з його слів, акцентована саме на вшануванні героїв УПА, в той час як хода від ГО “Едельвейс” з площі Коцюбинського присвячена усім захисникам України.