У Вінниці відбулися громадські слухання щодо виконання Програми розвитку міської ТГ

18:14
Автор: Олеся Яненко
Become a Patron!

Сьогодні, 7 грудня, у Вінницькій міській раді відбулися громадські слухання «Про виконання Програми економічного і соціального розвитку Вінницької міської територіальної громади на 2021 рік та затвердження Програми економічного і соціального розвитку Вінницької міської територіальної громади на 2022 рік». 

Як повідомляє Вінницька міська рада на своєму сайті, Програма економічного і соціального розвитку та бюджет 2022 – це документи, які забезпечують стабільне функціонування всіх сфер життєдіяльності громади та визначають напрямки її розвитку у короткостроковій перспективі.

Програму презентував директор департаменту економіки та інвестицій міської ради Максим Мартьянов. Детальніше про виконання цьогорічної програми та плани на наступний рік читайте нижче:

Розвиток інноваційних підприємств

За словами Максима Мартьянова, цьогоріч у Вінниці влаштували півтора кілометра земляного полотна під майбутню бетонну дорогу. Розпочали будівництво заводу  з виробництва спортивного спорядження для зимових видів спорту на території індустріального парку «Вінтер Спорт». Будівельні роботи тривають.

У 2022 році планують продовжити облаштування Вінницького індустріального парку необхідними об’єктами інфраструктури (інженерної та дорожньо-транспортної  мережі). Також – завершити  будівництво заводу з виробництва спорядження для зимових видів спорту на території індустріального парку «Вінтер Спорт» ТОВ «HEAD Вінниця».

Розвиток туризму та маркетингу

Для покращення туристичного сервісу у Вінниці планується встановити нові елементи навігації. Для подальшого розвитку Території SUN, як мистецької платформи та рекреаційної зони, у 2022 році заплановано розробку концепції ревіталізації цієї території.

Наприкінці літа 2022 року у планах затвердити Маркетингову стратегію, а також –  проведення першого фестивалю вінницької гастрокультури «проСАЛО і доСАЛА» у партнерстві з ГО «Вінницька асоціація гостинності «ХлібСіль» та ГО «Клуб подільської кухні».

Розвиток дорожньої інфраструктури

У цьому році у Вінниці розпочали ще одну масштабну реконструкцію дороги –  на вулиці Батозькій – від проспекту Коцюбинського до вулиці Академіка Янгеля. У цьому році заасфальтовані дороги на одинадцяти вулицях в районах приватної забудови.

Під час  ремонтних робіт створили нові велосипедні доріжки протяжністю 9,5 км. Тривала модернізація та оновлення рухомого складу муніципального пасажирського транспорту. А саме, завершили збирання семи тролейбусів VinLine,  ще один – буде завершений  до кінця року. На умовах лізингу придбали десять газових автобусів турецького виробництва, нові автобуси відповідають вимогам європейських стандартів, екологічні та комфортні.

Для безпеки руху збудували світлофорний об’єкт на вул. С. Зулінського в районі будинку №43 та два світлофорних об’єкти на автомобільній дорозі М-30 на повороті до приєднаних сіл: Щітки та Писарівка. В планах 2022 року – придбання 10 електроавтобусів (в рамках Кіотського протоколу) та отримання першої партії трамвайних вагонів «Tram2000» (за проєктом «Цюрихські трамваї). КП «Вінницька транспортна компанія» планує  виконати збірку 7 тролейбусів «VinLine».

Розвиток у сфері житлово-комунального господарства

У сфері житлово-комунального господарства реконструйовано 2,747 км мереж водопроводу, 1,071 км мереж каналізації та 0,507 км теплових мереж. Збудовано 1,945 км  мереж каналізації в районах приватної забудови.  Збудовано 0,526 км мереж зовнішньої зливової каналізації. Завершено модернізацію вуличного освітлення, що здійснювалось у співпраці з НЕФКО (вул. Пирогова, Келецька, Барське та Хмельницьке шосе).

До кінця року планується завершити реконструкцію мереж зовнішнього освітлення з встановленням шаф управління зовнішнім освітленням в приєднаних до Вінницької міської територіальної громади селах: Вінницькі Хутори, Писарівка, Стадниця, Гавришівка, Щітки.

Програма соціально-економічного розвитку ВМТГ на 2022 рік, яку представили під час громадських слухань, далі буде розглядатись на засіданні виконавчого комітету. Після чого документ винесуть на розгляд сесії Вінницької міської ради, яка відбудеться наприкінці грудня, коли на початку засідання Вінницький міський голова Сергій Моргунов уже традиційно звітуватиме про підсумки роботи міської ради та її виконавчих органів у 2021 році та розповість про ключові проєкти в рамках Стратегії «Вінниця 3.0», які будуть реалізовуватись у громаді у 2022-му.

Читайте також: З першим запливом і матчем: у Вінниці відкрили оновлений спорткомплекс “Аква-Він” на Янгеля. ФОТОРЕПОРТАЖ

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.