У Вінниці відбулась акція “Хода за свободу”

17:20
Автор: В'ячеслав Луцков
Become a Patron!

У Вінниці відбулась традиційна “Хода за свободу” з нагоди Європейського дня боротьби з торгівлею людьми. Учасники акції пройшли мовчазною ходою центром міста, аби привернути увагу до проблеми торгівлі людьми.

Про це повідомляється на сайті ГУНП у Вінницькій області.

Вказується, що під час заходу присутні розгорнули плакати з написами «Протидій торгівлі людьми». Учасники акції пройшли ходою вулицею Театральною під чорними парасолями, які символізували захист людей, які потерпають від злочинних дій, пов’язаних з торгівлею людьми.

 

Метою акції стало підвищення рівня обізнаності населення з проблемою торгівлі людьми та поширення інформації щодо запобігання ризиків потрапляння в ситуації, пов’язані з торгівлею людьми.

Зазначимо, що минулоріч у Вінниці акцію не влаштовували.

– Як зазначив заступник начальника управління міграційної поліції Олександр Синиця, в категорії ризику зазвичай опиняються люди, які звертаються до сумнівних фірм з працевлаштування за кордоном. Лише з початку року працівниками поліції на території регіону було зафіксовано 17 фактів пов’язаних з торгівлею людьми, з них 16 фігурантам оголошено про підозру у вчиненні злочину, – йдеться в повідомленні.

 

В поліції нагадують, що у разі, якщо ви постраждали від торгівлі людьми, варто звернутись на цілодобову лінію поліції 102 або на лінію довіри з протидії торгівлі людьми у Вінницькій області 0800750475.

Фото – ГУНП у Вінницькій області

Як відбувалась акція у 2019 році можна дізнатись у цьому матеріалі:

Читайте також: Темна хода за свободу: вінничани пройшли центром міста, аби нагадати про торгівлю людьми. ФОТО

Читайте також: “Думала, що живою звідти не виберусь”: історії вінничанок, які потрапили в рабство за кордоном

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.