У Вінниці відбудуться громадські слухання щодо забудови кварталу біля Центрального парку

7:41
Автор: Катерина Дядюк

У Вінниці 16 вересня відбудуться громадські слухання з обговорення детального плану території розміром 38,23 га біля Центрального парку.

Про це повідомили на сайті Вінницької міської ради. Йдеться про квартал обмежений вулицями: Б. Лук’яновського, Пестеля, І. Богуна, Магістратською та земельною ділянкою з кадастровим номером 0510100000:02:015:0221 (тролейбусне депо авт).

 

У міській раді також опублікували проєктний план цієї території, і він дещо відрізняється від того, який був на початку року. Серед іншого змінили конфігурацію семи багатоквартирних будинків на 5-7 поверхів (позначені жовтим).

Нагадаємо, що громадські слухання мали відбутися ще 4 лютого цього року, але тоді їх вирішили відкласти на невизначений термін доки розробник не врахує зауваження вінничан. Детальніше про це ТУТ.

 

Новий проєктний план

 

Попередній проєктний план

– З метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, реєстрація учасників відбуватиметься виключно відповідно до проведеної попередньої реєстрації жителів Вінницької міської територіальної громади, які бажали взяти участь у вищезазначених громадських слуханнях, що проводилася з 27 серпня до 06 вересня 2021 року, та документу, який посвідчує особу і підтверджує місце реєстрації, – йдеться у повідомленні.

Громадські слухання відбудуться у четвер, 16 вересня, за адресою: площа Перемоги, 1 (Будинок Офіцерів). Початок – о 17:30 годині.

Організатором громадського обговорення визначений департамент правової політики та якості Вінницької міської ради. Замовником виготовлення документації є департамент архітектури та містобудування Вінницької міської ради. Розробник – МКП “Вінницький муніципальний центр містобудування і архітектури”.
_
Відповідальні особи щодо розгляду пропозицій – працівники Відділу просторового розвитку департаменту архітектури та містобудування, тел. 67-22-76.

Графіка – vmr.gov.ua

Читайте також: У Вінниці продовжать громадське обговорення забудови кварталу біля Центрального парку

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.