У Вінниці відбудуться громадські слухання про перейменування центру “Гармонія” на честь Раїси Панасюк

18:39
Автор: Vежа
Become a Patron!

Оновлено: 12 Квітня 2019, в 15:31

15 травня у Вінниці відбудуться громадські слухання перейменування міського реабілітаційного центру “Гармонія” та назвати його на честь відомої активістки, котра нещодавно пішла з життя, Раїси Панасюк. 

Про це йдеться в розпорядженні міського голови Сергія Моргунова, опублікованому на сайті Вінницької міської ради. Зокрема у розпорядженні зазначається, що громадські слухання відбудуться 15 травня о 18:00 у приміщенні комунального закладу «Міський центр соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Гармонія», що розташована за адресою вулиця Володимира Винниченка, 5.

Після громадських обговорень висловлені пропозиції планують опрацювати до 31 квітня, а узагальнені результати обговорень обіцяють оприлюднити на веб-сайті міської ради та у “Вінницькій газеті” до 7 червня.

 

Нагадаємо, що Раїса Панасюк – відома активістка, котра займалася пропагуванням та впровадженням ідеї доступного міста для маломобільних людей. Зокрема завдяки її зусиллям місто Вінниця стала одним з найбільш доступних міст в Україні. Пізніше Раїсу Панасюк було призначено Уповноваженої з прав людей з інвалідністю при Кабінеті міністрів України, а також надано звання почесної громадянки Вінниці. 

Раїса Панасюк померла у вересні 2018 року внаслідок хвороби.

Читайте також:

In memoriam: якою запам’ятає Україна вінничанку Раїсу Панасюк

Місцеві герої: Раїса Панасюк – вінницька борчиня за доступність. ВІДЕО

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.