У Вінниці відбудеться зустріч з муралістом з Нью-Йорка

10:29
Автор: В'ячеслав Луцков
Become a Patron!

У Вінниці 19 травня відбудеться зустріч з Михайлом Тютюником, фулбрайтівським стипендіатом та муралістом  із США. На заході можна буде поспілкуватися з американським художником українського походження, який живе та працює в Нью-Йорку.

Як зазначається в анонсі, захід «Перемоги та труднощі переходу від особистого простору художника до публічного мистецького висловлювання» буде організований у HUB «Місто змістів» за підтримки програми імені Фулбрайта в Україні.

Як повідомила Vежі Інна Бариш, координатор програми імені Фулбрайта в Україні, зустріч відбудеться у форматі неформальної розмови з презентацією робіт художника. Художник розповість про свій творчий та життєвий шлях. Також гості зможуть під час зустрічі поставити питання Михайлу Тютюнику.

Міша Тютюник ( Mihail Tyutyunik ), AKA MDOT – американський художник українського походження. Графік, мураліст, ілюстратор. Живе та працює у Нью-Йорку. Як стипендіат Програми імені Фулбрайта 2018-2019 рр., працює над фулбрайтівським проектом у співпраці з Інститутом проблем сучасного мистецтва Національної академії мистецтв України, у Києві.

Михайло Тютюник працював над муралами у Бронксі, Нью-Джерзі, Філадельфії, робив розписи в офісах відомих брендів: House of Vans, Coca Cola, Starbucks Coffee, Etsy. Художник також співпрацює з молоддю та громадськими організаціями.

 

Зазначається, що у листопаді 2018 року пройшла виставка Міші Тютюника в Києві, де розпочиналась його творча історія і було створено перший мурал. Перформанс художника, що відбувався паралельно з концертом, можна було побачити наприкінці квітня 2019 на головній сцені музичного фестивалю «Два дні та дві ночі нової музики» в Одесі.

Програма імені Фулбрайта в Україні та HUB « Місто змістів» запрошують на зустріч усіх, хто цікавиться сучасним мистецтвом.

Зустріч та розмова з художником відбудеться у неділю, 19 травня, з 16:00 до 17:00, у HUB «Місто змістів» (вул. Пушкіна, 11, м. Вінниця). Вхід безкоштовний.

Фото зі streetartnyc.org та офіційного сайту Міші Тютюника

Читайте також: Перший тролейбус, створений у Вінниці, вийшов на маршрут. ФОТО

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.