У Вінниці відбудеться виставка картин “Malen alle”, створених на “Ticket to the SUN”

14:28
Автор: Vежа
Become a Patron!

У вінницькому просторі “ПІЧ” 28 вересня відбудеться виставка картин, створених на “Ticket to the SUN” – “Malen alle”. На заході можна буде поспілкуватися онлайн із німецьким художником та арткуратором Аланом Маєром.

Як повідомляє “ПІЧ”, ці картини малювали усі протягом трьох днів фестивалю “Ticket to the SUN”. Художній пленер тоді проходив під кураторством Алана Маєра. Тож і цього разу його запросили доєднатись до виставки вже онлайн.

Із німецької “Malen alle” перекладається як “малюють всі”.

Захід розпочнеться о 19:00 у просторі, що за адресою вул. Сковороди 25 (на мапах все ще пушкіна). Вхід – вільний донат.

Алан Маєр – німецький художник та арткуратор. З 2016 щорічно проводив подібні пленери на артрезиденції “Дифузії” в Краматорську. 

Нагадаємо, у Вінниці 25-27 серпня тривав благодійний фестиваль “Ticket to the SUN 2023”. Його влаштували на території колишнього дитячого санаторію ім. Коцюбинського (вул. Синьоводська, 243).

Тоді однією з локацій фестивалю була мистецька майстерня від Алана Маєра. Митець з Німеччини пропонував усім охочим помалювати. Художник очікував створити таким чином серію робіт і влаштувати виставку – перш за все у Вінниці, а надалі, якщо вийде, то в Івано-Франківську та Львові. Художник розповів, що торішня серія робіт, яка створювалась біля Вежі у Вінниці, виставлена у Берліні. Так само художник хотів би зробити і з цьогорічною серією робіт.

 

 

 

Фото – Vежа

Читайте також: У Вінниці стартував триденний фестиваль “Ticket to the SUN 2023”. ФОТОРЕПОРТАЖ

Читайте також: Інструментальна музика, благодійний аукціон та повітряні тривоги: як відбувся перший вечір вінницького “Ticket to the SUN 2023”. ФОТОРЕПОРТАЖ

Читайте також: Фольк-вечір та екологічно-освітні акції й воркшопи: яким був третій день “Ticket to the SUN 2023” у Вінниці. ФОТОРЕПОРТАЖ

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.