У Вінниці відбудеться вистава-балет “Лускунчик” за участю прими-балерини Катерини Кухар

20:38
Автор: Ольга Каплун
Become a Patron!

На початку лютого у Вінницю приїздить прима-балерина Національної опери України Катерина Кухар. Лібрето по повісті-казці Гофмана “Лускунчик і мишачий король” вона разом з іншими акторами балету представить у Будинку офіцерів.

Як ідеться на квитковому сервісі “Concert.ua”, 5 лютого о 19:00 на сцені Будинку офіцерів відбудеться всім відома вистава “Лускунчик” під музику Петра Чайковського. Хореографом виступив Валерій Ковтун.

Виставу “Лускунчик” глядач любить за чудову музику Петра Чайковського, за відчуття радості та оптимізму, з якими публіка обов’язково залишає театр і після надовго їх зберігає у своїй душі, згадуючи про цю чарівну виставу, – йдеться в дописі.

Хоча й на сайті вказано, що квитки стартують від 190 гривень, в наявності є лише від 280 та вище. Зокрема, дешевші квитки на балконі та амфітеатрі – 290-550 гривень, значно дорожчі місця у партері – від 590 до 750 гривень. Найдорожчих місць біля сцени за 790 гривень вже не залишилось.

Купити квиток можна за ЦИМ посиланням.

Балет “Лускунчик” – це вистава поза часом, її люблять понад 100 років не одне покоління дітей та дорослих із різних країн світу. Створено спектакль за мотивами казки класика німецької літератури Е. Гофмана “Лускунчик і Мишачий король”, це – містична історія про прекрасного принца, зачарованого у потворну ляльку, і дівчинки Маші, яка допомагає Лускунчику перемогти чудового Мишиного короля. (джерело – https://concert.ua/)

Фото -https://moemisto.ua/ та https://vinnica.internet-bilet.ua/

Читайте також: Обговорити та поспівати: вінничан запрошують на зустріч, присвячену “Щедрику” Миколи Леонтовича

Читайте також: У Вінниці відбудеться перегляд та обговорення з істориками фільму “Крути 1918”

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.