У Вінниці відбудеться відкриття нової черги ТРЦ «Мегамолл» під назвою «Мегамолл 2.0»

18:48
Автор: Vежа
Become a Patron!

На правах реклами

«Мегамолл» – найбільший ТРЦ у нашому місті, який вже давно став улюбленим місцем відпочинку та шопінгу для вінничан. Тут часто відбуваються тематичні події, свята, розважальні заходи. Також в ТРЦ «Мегамолл» – найбільший вибір магазинів для найвибагливіших покупців.

Наразі «Мегамолл» вдосконалюється та розширюється. Вінничани давно спостерігали за будівництвом нової черги ТРЦ, навколо ширилось багато чуток і «фейків», і ось усе стало відомо.

Вже 27-28 березня 2021 року нова черга ТРЦ «Мегамолл» під назвою «Мегамолл 2.0» відкриє свої двері для відвідувачів. Зокрема гостей очікують нові формати магазинів, які вже є популярними серед вінничан, а також широкий асортимент одягу, взуття та аксесуарів, в тому числі – нових міжнародних брендів.

Що буде у «Мегамолл 2.0»?

У «Мегамолл 2.0» відкриється двоповерховий універмаг одягу для усієї родини «LC Waikiki», площею близько 1500 кв.м., з ескалатором усередині магазину. Обіцяють, що асортимент магазину буде найбільший у місті.

Також у «Мегамолл 2.0» буде доступний перший у Вінниці магазин «House» (700 кв.м.). Йдеться про молодіжний одяг у стилі casual міжнародного рітейлера, компанії LPP. Окрім зазначених магазинів, в оновленому ТРЦ обіцяють й багато інших нових з асортиментом на будь-який смак.

Іншою цікавинкою для відвідувачів стане відкриття міжнародної мережі ресторанів громадського харчування «KFC», що спеціалізується на стравах із курки. Відомо, що це буде перше «KFC» у Вінниці.

У компанії обіцяють, що такого формату ТРЦ Вінниця ще не бачила. В майбутньому у гостей ТРЦ з’явиться можливість ще й відвідати кінотеатр, будівництво якого триває.