У Вінниці відбудеться презентація книжки фронтмена гурту “Фіолет” Сергія “Колоса” Мартинюка “Король дощу”

9:35
Автор: Ольга Каплун
Become a Patron!

Вже сьогодні у ресторані “Трофей” відбудеться презентація книги фронтмена гурту “Фіолет” та артдиректора фестивалю “Бандерштат” Сергія “Колос” Мартинюка. Роман “Король дощу” він написав про пару закоханих, які проживають і переживають (кожен у свій спосіб) “ковідну” весну у столиці.

Як ідеться на фейсбук-сторінці події, 17 лютого, о 17:00 в ресторані “Трофей” за адресою: вулиця Театральна, 20 пройде презентація нового роману Сергія Мартинюка під модерацією вінницького поета та культурного менеджера Богдана Куценко.

Новий роман Колоса про віднайдення втраченого і ціну, яку ми готові заплатити, аби змінити щось по-справжньому. Костя і Мар’яна на самоізоляції починають заново знайомитися з собою, одне одним та із близькими. Вони сміливо віддаються почуттям, страхам і сексуальним бажанням. Це типові представники покоління зумерів, свідомість яких формувалася в епоху інтернету. Попри різні смаки, погляди на життя і соціальний статус, їхні почуття переросли в кількарічні стосунки. Раптовий спалах епідемії змусив героїв повернутися до батьківських стін і по-новому відкривати для себе спілкування з рідними, позначене травматичним спадком минулого. По-новому вписувати себе в тривожну реальність напівпорожнього Києва з його підпільними барами, панічними настроями в очах над масками і неможливістю планувати майбутнє. Можливо, настав час розібратися з собою, поки Король Дощу не зійшов на свій трон і жертви ще не знають, що вони жертви? –  йдеться про книгу в анонсі заходу.

Придбати книгу можна за ЦИМ посиланням.

Вартість входу на захід (оргвнеску) – 100 гривень.

Сергій “Колос” Мартинюк – український музикант, поет, письменник, громадський діяч, організатор фестивалів, засновник та лідер гурту “Фіолет”. Автор двох романів та поетичної збірки. Перший роман, “Капітан Смуток”, став одним з найяскравіших прозових дебютів останніх років в українській літературі, другий “Рок-н-рол” – присвячений закуліссю української рок-сцени.

Фото – з фейсбук-сторінки заходу та архів “Vежі”

Читайте також: Музично-поетичний дует “Інша Тиша” презентує у вінницькій студії “ПІЧ” другий альбом

Читайте також: “Прості приколи і легкі теми”: до Вінниці приїде Антон Тимошенко з новим сольним стендапом

Читайте також: Акустика і вірші: у Вінниці «Фіолет» читав лірику і співав романтичні пісні. ФОТО

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.