“Прості приколи і легкі теми”: до Вінниці приїде Антон Тимошенко з новим сольним стендапом

16:10
Автор: Vежа
Become a Patron!

До Вінниці приїде Антон Тимошенко з новим сольним стендапом “Жартую”. Він буде відрізнятися від попередніх відсутністю надконцепції та більшим акцентом на простих приколах і легких темах”. 

Хоча, як ідеться в анонсі заходу, “в тривожній валізці Антона завжди знайдеться декілька іронічних жартів про військову агресію Росії”.

Запрошуємо всіх, в кого буде настрій гарно провести вечір. Якщо ви зануда з кислим обличчям не приходьте. Пам’ятайте, бустерна доза 500 грн, а отже це вже перший ряд, кажуть організатори.

Нагадаємо, що попередній великий стендап Антона Тимошенка вийшов минулого року (опублікований на каналі “Підпільний Стендап”) і називався “Поза політикою”. З ним він також приїжджав до Вінниці.

 

 

Сольний стендап Антона Тимошенка у Вінниці відбудеться 4 березня в просторі “CHERDAK” (ТЦ “SkyPark”, 8-й поверх). Початок о 19:00 годині. Вартість квитків від 200 до 350 гривень. Їх можна придбати онлайн за ЦИМ посиланням.

Поки що в турі оголошено шість міст (можуть додати ще). Детальніше про це ТУТ. А кілька нещодавніх інтерв’ю зі стендапером можна прочитати за ЦИМ і за ЦИМ посиланням.

Захід  відбудеться з дотриманням дистанції та всіх санітарних норм. На вході вас чекатиме температурний скринінг, антисептики, перевірка COVID-сертифікатів та негативних тестів. Організатори просять не забувати про маски. Мова заходу українська. Також організатор залишає за собою право вносити зміни у розстановку залу.

Афіша – concert.ua
Фото – pravda.com.ua

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.