У Вінниці відбудеться показ фільму «У нашій синагозі» від вінницького режисера

20:02
Автор: Олеся Яненко
Become a Patron!

Цього тижня, у четвер, відбудеться показ фільму вінницького режисера Івана Орленка “У нашій синагозі”. Стрічка знята за мотивами незавершеної новели Франца Кафки, і розповідає історію єврейського хлопчика та його переживань світу. 

Як ідеться в анонсі, показ фільму відбудеться 20 травня, в мистецькому просторі “ПІЧ” (вулиця Пушкіна, 25) в межах кіноклубу “Піч-о-пліч”. Початок – о 19:00. Після перегляду глядачі зможуть поговорити з режисером фільму Іваном Орленком онлайн.

–  Це історія про світ єврейського хлопчика під час Голокосту, – пишуть в анонсі. – Хлопець намагається дізнатися, що сталося у старій місцевій синагозі. Одержимий, він переслідує щось досі небачене і не звертає жодної уваги на те, що відбувається навколо. Автор фільму пропонує свій погляд на можливе завершення недописаної історії.

Короткометражний фільм знятий за підтримки Держкіно. Виробництво здійснювали українська компанія «ТАТОФІЛЬМ» та французька «КіноЕлектрон». Основні зйомки картини проходили навесні й влітку 2016 року в Україні та Франції. Продюсерка фільму – Олена Єршова.

Нагадаємо, що короткометражна стрічка режисера та автора сценарію Івана Орленка з Вінниці є його дебютною.

 

 

– Трагікомічна картина розповідає про внутрішні переживання дванадцятирічного єврейського хлопчика, який починає осмислювати навколишній світ. Синагога уособлює фундамент духовного життя. Він ходить туди на молитву, на навчання. Там, зрештою, відкриваються йому й суперечності світу, його тривоги і спокуси. Дія відбувається під час Голокосту, – пише Держкіно на своєму ютуб-каналі.

Вхід на показ коштує 100 гривень, зареєструватися на показ можна за ЦИМ посиланням. Реєстрація обов’язкова.

Читайте також: Фільм “У нашій синагозі” вінничанина Івана Орленка відтепер можна подивитися онлайн

Читайте також: Держкіно профінансує короткометражний фільм за книгою Катерини Калитко

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.