У Вінниці відбудеться допрем’єрний показ документального серіалу “Ми з України”

21:23
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінниці 30 січня відбудеться допрем’єрний показ серіалу “Ми з України”. Це документальний серіал про життя та діяльність наших людей мистецтва та менеджерів культури в умовах війни.

Як повідомляє креативний простір “ПІЧ”, зйомки першої серії відбувались в перші тижні повномасштабної війни. Вони тривали в таких українських містах: Вінниця, Чернівці, Харків, Хмельницький, Бакота за ініціативи NGO Plai та Respublica FEST.

Так, протягом року Олександра Венславовська та Володимир Подолян записали інтерв’ю для ще чотирьох серій з музикантами, письменниками, художниками, менеджерами культури тощо.

З початком війни в Україні у нас виникла ідея документувати важливі меседжі митців, які залишились і почали боротьбу проти окупанта. Багато з них взяли до рук зброю, інші невпинно тримають культурний фронт та волонтерять, – йдеться у дописі.

Зазначено, що на заході буде зустріч із творчою командою та деякими героями фільму. Допрем’єрний показ розпочнеться о 19:00 у кінотеатрі “Родина”, що розташований по вулиці Оводова, 47. Тривалість кінопоказу та зустрічі – дві години, вхід на подію вільний.

Крім цього, протягом місяця релізу серіалу відкривають благодійний збір. За повідомленням організаторів події, деталі будуть згодом.

Хочемо поділитись із вами цінністю нашого культурного скарбу – в першу чергу це люди. Приходьте дивитись і слухати про все що ми переосмислили, отримали, з чим живемо і до чого прагнемо у часи війни, – додають у дописі.

Географія проєкту – це вся Україна. У кожного з них був ранок 24 лютого: Сергій Жадан, Олег Каданов, Катерина Калитко, Павло Нечитайло, Максим Демський, Олег Скрипка, Марина Лосева, Антон Слепаков, Мар’ян Пирожок та інші.

Над документальним серіалом про українських митців працювали:

– Продюсери та автори ідеї: Олександра Венславовська, Володимир Подолян.

– Оператори: Євген Горун, Микола Геркалюк, Марина Сербінович, Олександр Кохан, Назар Назарук, Андрій Новіков, Ярослав Ільчишин.

– Режисер монтажу: Євген Горун

– Піар проекту: Катерина Войчук, Ірина Бабенко

– Розшифровка тексту та переклад субтитрів (англ.): Владислав Захаркo

– Організатори: Мистецьке об’єднання “ПЛАЙ”

Проєкт реалізували за підтримки Goethe-Institut.

Фото – зі сторінки креативного простору “ПІЧ”

Читайте також: У вінницькому креативному просторі «ПІЧ» відбудеться творчий вечір автора Сергія Шкабари

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.