У вінницькому креативному просторі «ПІЧ» відбудеться творчий вечір автора Сергія Шкабари

21:24
Автор: Vежа
Become a Patron!

У вінницькому креативному просторі «ПІЧ» 26 січня відбудеться літературний вечір, читання та розмова, за участі вінницього поета Сергія Шкабари.

Як повідомляють у креативному просторі «ПІЧ», на заході говоритимуть «про вірші останніх років, про кризу віри, примарність надії та непроминальність любові під час війни». Також відвідувачі зможуть почути нові тексти про війну проти України, інтимну лірику та придбати примірник віршів поета.

Спілкуватиметься з автором модераторка, культурна менеджерка та засновниця «Мистецького об’єднання «ПЛАЙ» Олександра Венславовська.

Подія розпочнеться о 19:00 у просторі «ПІЧ», що рощташований по вулиці вул. Г. Сковороди, 25 (на мапі вул. Пушкіна, 25). Вхід вільний і попередня реєстрація та акредитація не потрібні. Також заплановано стрім з літературного вечора на Facebook-сторінці “ПІЧі”.

Подія відбувається в рамках роботи Літературної мережі проєкту «Підтримка внутрішнього культурного діалогу в Україні», за ініціативи Міжнародної літературної корпорації Meridian Czernowitz. Проведення цього проєкту стало можливим завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).

Сергій Шкабара народився у 1992 році в смт. Понінка, що на Хмельниччині. Він закінчив Вінницький державний педагогічний університет ім. Михайла Коцюбинського. Чоловік отримав професію «Учитель української мови і літератури, англійської мови та зарубіжної літератури».

Сергій Шкабара – поет, есеїст, автор літературно-критичних статей. Друком вийшли дві його поетичні книжки – «Дихання риби» (2015) та «Проміння всередині флейти» (2017). Він переможець міжнародного літературного конкурсу «Гранослов» у номінації «Поезія» (2017), лауреат третьої премії видавництва «Смолоскип» (2016), переможець конкурсів «Книжка від Зебри – 2015» (Харків), «СвітлоFOR» (Рівне, 2014), конкурсу молодіжної непопсової творчості «Перо в серці-2011» (Вінниця), фіналіст Молодої Республіки Поетів (Львів, 2015), гість першої в Україні резиденції для молодих україномовних письменників «Станіславський феномен» (Івано-Франківськ, 2015).

Протягом 2014-2019 років працював у столиці в Книгарні «Є» та Київському ліцеї бізнесу. Нині мешкає у Вінниці і працює літературним редактором hromadske.

Фото – зі сторінки «ПІЧ» у Facebook

Читайте також: У Вінниці відбудуться зустріч з Сергієм Жаданом і виступи гурту “Жадан і Собаки”

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.