У Вінниці відбудеться благодійний концерт KOZAK SYSTEM

15:33
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінницькому державному педагогічному університеті 22 грудня відбудеться благодійний концерт KOZAK SYSTEM. Вони презентують пісню “Українське Сонце”.

Як повідомляють в анонсі події, фронтмен гурту Іван Леньо з лютого 2022 року служить в лавах Патрульної поліції, тож музиканти активно допомагають фронту. Наприклад, забезпеченням та концертами для воїнів на передовій.

Під час своїх благодійних концертів KOZAK SYSTEM збирають донати у скриню. За них потім купують дрони, пікапи тощо і самі відвозять його на передову.

Гурт KOZAK SYSTEM – це по-справжньому народний гурт для всієї України. Мапа нашої країни оповита їхніми концертними маршрутами вздовж і впоперек: з початку повномасштабного вторгнення музиканти проїхали з благодійним туром більш ніж 200 міст та містечок України, Європи, США та Канади. Саме разом із ними з початку повномасштабної війни українці співали, сумували за воїнами, ними надихалися, з ними запалювали та донатили на ЗСУ, – йдеться у анонсі. 

Концерт відбудеться 22 грудня, о 19:00 у ВДПУ. Вартість квитків: від 250 до 950 гривень (придбати їх можна за ЦИМ посиланням).

Фото – взято з сайту

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.