У Вінниці відбудеться благодійний концерт “Братів Гадюкіних”, кошти з якого направлять на потреби ЗСУ

14:23
Автор: Ольга Каплун
Become a Patron!

Сьогодні, 28 травня, у вінницькому “Royal Pub” виступлять “Брати Гадюкіни” та “Гуцул Каліпсо”. Кошти від продажу квитків, а також донати відвідувачів направлять на закупівлю необхідного знаряддя для бійців ЗСУ та гуманітарну підтримку постраждалих від війни.

Як ідеться на фейсбук-сторінці закладу “Royal Pub est 2021”, український гурт “Брати Гадюкіни” розпочинають благодійний тур на підтримку ЗСУ.

Концерт у Вінниці відбудеться сьогодні, 28 травня, о 18:00 у “Royal Pub” за адресою: вулиця Коцюбинського, 39. Також виступ можна буде подивитися за допомогою онлайн-трансляції.

“Завдяки нашим Збройним Силам весь світ дізнався, що Україна – сильна країна, а наша сила в єдності. Українці всіх країн, єднаймося!” – закликає вокаліст Братів Гадюкіних Михайло Лундін.

Зазначається, що кошти від продажу квитків на заходи туру, а також благодійні пожертви відвідувачів будуть направлені на закупівлю необхідного знаряддя для бійців ЗСУ та гуманітарну підтримку постраждалих від війни.

Організатори благодійного туру Братів Гадюкіних співпрацюють з Фондом “Help People”, що відомий своєю допомогою внутрішнім переселенцям. Фонд організує евакуацію з міст, що обстрілюються, та надає місця для розселення з харчуванням.

Квитки можна придбати за ЦИМ посиланням або на барі закладу. Ціна – 350 гривень.

Фото – з фейсбук-сторінки заходу

Читайте також: Російсько-українська війна – 28 травня (ОНОВЛЮЄТЬСЯ)

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.