У Вінниці від початку року відремонтували мережі електропостачання та електрощитові у 13 будинках

16:34
Автор: В'ячеслав Луцков
Become a Patron!

Від початку 2023 року у Вінниці капітально відремонтували мережі електропостачання та електрощитові у 13 будинках. До кінця року загалом мають здійснити такі роботи щонайменше у 20 будинках.

Про це повідомляють на сайті Вінницької міської ради.

 

– Цьогоріч ми можемо констатувати суттєве збільшення запланованих робіт. Якщо раніше, ми робили в рік близько 5-10 об’єктів, то цього року, враховуючи досвід минулої зими та потенційні виклики майбутнього осінньо-зимового періоду, міський голова дав доручення, по можливості, збільшити кількість таких ремонтів.

Це пов’язано з тим, що у період постійних відключень/включень електроенергії, які ми мали минулої осені та зими, електропостачальне обладнання, яке давно не оновлювалось, першим піддається додатковому навантаженню та може виходити з ладу. Щоб цього не допустити і убезпечити мешканців від аварійних ситуацій та уберегти їх побутові прилади, які нерідко страждають при перепадах напруги, і здійснюється такий ремонт, – каже заступник директора департаменту житлового господарства міської ради Сергій Гречанюк.

 

В ході робіт, в залежності від стану обладнання, здійснюється заміна будинкових систем електропостачання разом з електрощитовими або ж ці роботи виконуються окремо. Так, в ході капремонту електрощитових може виконуватися повна заміна автоматів, трансформаторів, клемників, наконечників тощо. Крім того, за потреби, може здійснюватися перефазування аби урегулювати розподіл навантаження.

Вказано, що з початку року вже відремонтували електрощитові та системи електропостачання у наступних будинках: вул. Замостянська, 30; вул. В. Винниченка, 16; вул. Генерала Григоренка, 39; вул. Стельмаха, 41; вул. А. Первозванного, 2А; просп. Юності, 26; вул. В. Порика, 37; вул. Келецька, 64/47А; вул. А. Первозванного, 26; вул. О. Антонова, 28; вул. Немирівське шосе, 10; вул. Кропивницького, 20 та вул. Келецька, 41.

Крім того, наразі комунальники працюють в будинках по вулиці В. Порика, 12 та проспекту Космонавтів 67. Усі роботи виконуються на умовах співфінансування з мешканцями, де більшу частину витрат бере на себе місцевий бюджет.

По решті запланованих будинків наразі завершуються тендерні процедури та триває виготовлення проєктно-кошторисної документації.

Ілюстративне фото – svetoteh.com.ua

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.