У Вінниці від COVID-19 вакциновано 22,4% дорослого населення

15:40
Автор: Vежа

Кожен п’ятий дорослий вінничанин уже отримав одну або дві дози вакцини від COVID-19. У цифрах це 67 196 людей або 22,4% дорослого населення громади.

Про це повідомили на сайті Вінницької міської ради. Попри це, зазначається, що від початку вересня кількість містян, які щепилися, постійно зростає. Якщо за перший тиждень вересня у територіальній громаді першою чи другою дозою вакцини щепилися 9353 людини, а за другий – 10449 людей (майже на 1100 більше).

– На сьогодні кожен п’ятий дорослий вінничанин уже отримав одну або дві дози вакцини – у цифрах це 67196 людей або 22,4% дорослого населення громади, – зазначила Світлана Стефанкова, заступниця директора Департаменту охорони здоров’я міської ради.

У міській раді також нагадують, що вінничани віком від 16 років, які отримали дві дози вакцини з початку вакцинальної кампанії, дозволеної МОЗ, можуть долучитися до акції “Вакцинуйся. Збережи життя”. 

– З 1 вересня у Великій Вінниці стартувала акція “Вакцинуйся. Збережи життя”. Оскільки до нас надходили звернення від внутрішньо переміщених осіб, ми внесли зміни до попереднього рішення виконавчого комітету. І відтепер усі, хто має довідку про взяття на облік як внутрішньо переміщена особа за місцем фактичного проживання на території Вінницької міської територіальної громади, також можуть долучатися до цієї акції, – розповів Максим Мартьянов, директор Департаменту економіки і інвестицій міської ради.

Детальніше про акцію, в якій можна виграти велосипед, телевізор і навіть авто,  за ЦИМ посиланням. Вона триватиме до кінця року.

– Ми закликаємо вінничан подбати про своє здоров’я та своїх близьких і щепитися від COVID-19. Це найефективніший спосіб вберегтися від важкого перебігу хвороби і госпіталізації, – наголошує  Світлана Стефанкова.

Фото – Слово і діло

Читайте також: Країна наближається до “жовтої зони”, Вінниччина – серед “найнебезпечніших в плані епідемії” областей – Радуцький

Читайте також: Коронавірус COVID-19 на Вінниччині. Статистика, карта поширення

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.