У Вінниці вдруге відбудеться Всеукраїнський інформаційно-рекрутинговий захід «Обирай сам»

15:12
Автор: Vежа
Become a Patron!

Оновлено: 15 Квітня 2024, в 10:55

У Вінниці вдруге відбудеться Всеукраїнський інформаційно-рекрутинговий захід «Обирай сам. Навчання. Служба. Підтримка». У рамках події організовують благодійний концерт для збору коштів на підтримку Збройних сил України та фотовиставку «Вони обрали самі».

Як повідомляє Вінницька міська рада, тут можна буде поспілкуватися з представниками військових підрозділів та отримати відповіді на запитання. Також представники військових навчальних закладів розповідатимуть абітурієнтам про умови вступу та різні спеціальності.

Ветерани війни зможуть дізнатися, де отримати підтримку для себе та сім’ї, та про можливості працевлаштування. Крім цього, усі охочі зможуть отримати юридичні консультації, відвідати благодійний концерт і підтримати ЗСУ.

Зазначено, що повістки під час заходу не роздаватимуть. У випадку оголошення “повітряної тривоги” учасники та учасниці заходу мають пройти до найближчого укриття.

Захід відбудеться 20 квітня у Центральному міському парку на площі Водограй. Початок – 12:00. Детальнішу інформацію можна отримати за номерами телефонів: 097 953 60 32 та 093 497 02 37.

Ілюстрація – THE SUN/PA

Читайте також: У військо завдяки співбесіді: у Вінниці розпочали роботу муніципальні рекрутингові центри. РЕПОРТАЖ

Читайте також: У п’яти районах Вінниччини відкриють рекрутингові центри

Читайте також: ВРУ ухвалила законопроєкт про мобілізацію без норми про демобілізацію

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.