У Вінниці вчителька профінансувала придбання квадрокоптера та генератора для захисників

20:37
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінниці вчителька після втрати чоловіка на війні профінансувала придбання квадрокоптера та генератора для захисників. 

Як зазначено на сайті ВМР, йдеться про Аллу Гарник, вчительку Вінницького ліцею №36.

– Її чоловік, Ігор, дуже «рвався» на фронт, щоб стати на захист Батьківщини. Лише з третього разу пройшов медичну комісію. Вже у липні 2022 року захищав українські території під Краматорськом. Згодом фронтові шляхи привели його на Луганщину. Останній бій прийняв у населеному пункті Невське, – йдеться в повідомленні.

Жінка розповідає, що коли трохи оговталась від разючого болю та відчаю, який охопив після трагічної звістки, вирішила діяти. У неї з’явилася ідея направити кошти, отримані після загибелі коханого, на допомогу нашим захисникам та захисницям. У цьому Аллу підтримала вся родина, тож сім’я звернулась до волонтерів.

– Завдяки пані Аллі ми придбали квадрокоптер DJI Mavic 3 Fly More Combo, який вже поїхав працювати на Запорізький напрямок. Також придбали й генератор, який вже забезпечує звʼязок на Донецькому напрямку. Така допомога досить важлива для військових, оскільки без генератора немає ні інтернету, ні звʼязку. Тим часом і дрон допоможе знищувати ворожу техніку окупантів, – сказала волонтерка та співзасновниця Волонтерського центру Луки-Мелешківської громади Леся Ревацька.

Сама ж Алла Гарник закликає підтримувати військових всіх свідомих українців.

– Зараз, в час повномасштабної війни, для мене – найближчі люди – це ті хлопці, які знаходяться на фронті й так само, як мій полеглий чоловік, нас обороняють. Я вважаю, що ми усі маємо допомагати Захисникам. Буду рада, якщо ця “пташечка” прилетить туди, куди треба, й знищить багато ворогів, – зазначила вона.

Фото ВМР

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.