У Вінниці в тестовому режимі запрацювала мапа приміщень для перебування мешканців під час повітряної тривоги

15:57
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінниці в тестовому режимі запрацювала мапа приміщень для тимчасового перебування населення під час сигналу «Повітряна тривога». Вказано, що певний час карта функціонуватиме у тестовому режимі.

Як повідомляє Вінницька міська рада, мапу створили, щоб люди могли швидко знайти найближче місце, де перечекати «повітряну тривогу». Для зручності пошуку приміщень на мапі ми розділили об’єкти на три типи: приміщення ОСББ, приміщення управляючих компаній та адміністративно-комерційні приміщення.

Зазначено, що вчора, 16 серпня, відбулось засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. На ньому затвердили перелік приміщень, які можуть використовуватись для тимчасового перебування населення під час дії сигналу «Повітряна тривога» – наразі нарахували 1339 об’єктів. Вони відображені на онлайн-мапі, яку запустили в роботу у тестовому режимі.

– Мапа працює як на мобільних пристроях, так і на комп’ютерах. Важливо, що у власників мобільних телефонів має бути увімкнена геолокація, також знайти своє місцеперебування можна і в ручному режимі. Для зручності пошуку приміщень на мапі ми розділили об’єкти на три типи: приміщення ОСББ, приміщення управляючих компаній та адміністративно-комерційні приміщення. Вони позначені різними кольорами. При натисканні на приміщення можна побачити його адресу і прокласти найближчий маршрут, як туди потрапити. Мапа та перелік об’єктів укриття будуть постійно уточнюватися і доповнюватися, – говорить директор департаменту інформаційних технологій міської ради Володимир Романенко.

Переглянути електронну мапу приміщень для тимчасового перебування населення під час дії сигналу «Повітряна тривога» можна за ЦИМ посиланням.

Інформацію про мапу можна знайти в окремому сервісі на офіційному сайті Вінницької міської ради ТУТ.

Вінничани можуть долучитись до покращення функціонування мапи, залишити свої пропозиції, побажання та повідомити про проблемні питання. Також, перейшовши на сервіс, можна переглянути алгоритм дій населення при сигналі “Повітряна тривога” від ГУ ДСНС у Вінницькій області, – ідеться у повідомленні.

Також вчора на засіданні комісія вирішила, що на зупинках громадського транспорту Вінниці та в місцях масового скупчення людей необхідно розмістити інформаційні покажчики у вигляді QR-коду з посиланням на мапу приміщень для тимчасового перебування населення під час дії сигналу «Повітряна тривога».

 

Фото – скріншот з сайту ВМР, головне ілюстративне – Visit Vinnytsia

Читайте також: ДСНС, Вінницька міськрада і міські укриття та сховища: коли відбудуться зміни на краще та як їх прискорити. ФОТО

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.