У Вінниці в рамках акції “Подаруй тепло” для захисників та захисниць України виготовили понад 300 окопних свічок

11:47
Become a Patron!

У вінницьких VinSmart Центрах протягом листопада тривала акція “Подаруй тепло”. У рамках акції для захисників та захисниць України виготовляли окопні свічки, робили малюнки та писали листівки.

Про це повідомляє Вінницька міська рада. Начальниця відділу молодіжної політики Вінницької міської ради Юлія Мончак розповіла, що зокрема виготовили понад 300 окопних свічок. 

Разом ми виготовили понад 300 свічок, їх дуже потребують наші захисники в окопах. Коли не можна розвести вогнище, аби хоча б зварити окріп, такі свічки зігрівають їм руки, а дитячі листівки – серце. Іноді звичайний малюнок допомагає втомленому і психологічно виснаженому воїну триматися у надважких для людини умовах. Він нагадує йому про дім, власну родину, не варто знецінювати такі речі.

 

Як зауважив директор VinSmart Центру Дмитро Мира, на цьому зупинятись не планують – відтак закликав містян долучатися до акції:

І закликаємо всіх небайдужих завітати до будь-якого з центрів та приносити залишки свічок чи парафін, щоб була можливість продовжувати виготовляти окопні свічки для наших захисників. Вони перебувають у складних умовах, тож ми мусимо хоч якось полегшити їм життя. Адже лише спільними зусиллями та наполегливістю ми наближаємо нашу ПЕРЕМОГУ!

 

Нагадаємо, збір бляшанок, воску чи парафіну у вінницьких VinSmart Центрах в рамках благодійної акції “Подаруй тепло” розпочався ще 30 жовтня. Як долучитись, а також що таке окопні свічки та чому вони важливі – читайте ТУТ.

Фото – Вінницька міська рада

Читайте також: У вінницьких VinSmart Центрах виготовляють окопні свічки для військових

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.