У Вінниці в межах акції «Донатим на Сармата» школи зібрали понад 260 000 гривень

10:10
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінниці закінчилась благодійна акція «Донатим на Сармата» серед закладів загальної середньої освіти. Загалом вдалося зібрати понад 260 000 гривень.

Як повідомляє Вінницька міська рада, за ці кошти громадська організація «Мольфар» придбала розвідувальний квадрокоптер «DJI Mavic 3T» (на суму 247 960 гривень) для роти спеціальної розвідки 74 окремого розвідувального батальйону. Залишок спрямують на придбання позашляховика для медичної роти підрозділу Героя України “Да Вінчі”.

Крім того, з нагоди завершення цього навчального року учні, їх батьки та педагоги закладів освіти організували низку інших благочинних ініціатив на підтримку Збройних сил України.

Так, за травень 2023 року вдалось зібрати та направити у різні військові підрозділи: сотні маскувальних сіток та окопних свічок, продукти харчування, консервацію та смаколики.

За зібрані на шкільних благодійних акціях та ярмарках кошти заклади закупили та передали захисникам (у тому числі й через благодійні організації):

– тактичні шоломи та навушники,

– засоби гігієни,

– ковдри та комплекти постільної білизни, одяг,

– польовий посуд,

– хімічні грілки,

– сухі душі,

– каремати,

– медикаменти,

– амуніцію та спорядження, сонячні батареї, рації для зв’язку, автозапчастини, інструменти для ремонту авто тощо.

Зокрема, у співпраці з Волонтерським центром на громадських засадах Лука -Мелешківської ТГ шкільні родини комунальних закладів придбали два автомобілі: Toyota Hiace (Вінницький ліцей №33) та Ford Explorer (спільними зусиллями вінницьких ліцеїв №1, №22 та початкової школи №25). Також ВЛ №4, ВТЛ, Великокрушлинецька гімназія частково долучились до придбання інших автівок.

Загальноосвітні заклади №6, 15, 24, 26, 27, 29 та № 34 придбали та передали у різні військові підрозділи квадрокоптери «Mavic 3».

Вінницькі заклади загальної середньої освіти №5, 3, 8, 11, 17, 22, 27, 29, 34, 36, Стадницької гімназії та Писаріського ліцею через волонтерів передали на передову тепловізори та прилади нічного бачення.

Для забезпечення воїнів безперебійним інтернет-зв’язком ліцеї №1 та №10 спрямували донати на закупівлю систем супутникового зв’язку «Starlink».

Окрім того, за останній місяць заклади передали на потреби військових дизельний генератор (ВЛ №20), радіостанцію (ВПШ№5) та GPS-навігатор (ВЛ №10). У свою чергу ліцеї №17 та №32 передали цільову допомогу на лікування важкопоранених бійців із Вінниці. А ліцей №35 – на підтримку вчителів закладу, що наразі стали на захист України.

Ілюстрація – motostuff.com.ua, фото – ВМР

Читайте також: У Вінниці заклади освіти проводять благодійну акцію для придбання розвідувального дрону для ЗСУ

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.