У Вінниці в госпіталі ветеранів війни планують встановити платформу для підйому людей на візках

11:40
Автор: В'ячеслав Луцков
Become a Patron!

Вінницький обласний клінічний госпіталь ветеранів війни планує придбати платформу для підйому між поверхами людей з обмеженими можливостями. Очікувана вартість платформи складає 510 тисяч гривень.

Відповідне тендерне оголошення (“Підіймальна платформа для людей з обмеженими можливостями”) на сайті публічних закупівель ProZorro розмістив замовник – Вінницький обласний клінічний госпіталь ветеранів війни Вінницької обласної ради (вул. Пирогова, 109-А).

Як пояснив Vежі уповноважений по закупівлях закладу Ілля Лашкевич, це вже друга підйомна платформа в госпіталі – раніше схожа платформа була встановлена в “стаціонарі”. Платформу, яку планують закупити, мають встановити в адміністративному корпусі – для можливості пацієнтів діставатись до лікарів.

Фото з тендерної документації

Зазначається, що “підйомна платформа для перевезення неповно справних осіб, на візочку, в похилій площині” може бути встановлена при сходовому марші та на стовпчиках по ходу підіймання, а направляючі можна буде використовувати як поруччя.

Серед технічних характеристик платформи:

– антиковзаюча підлога;
– вантажопідйомність – 225 кілограмів;
– плоскі пандуси з обох сторін платформи для полегшення заїзду візком та забезпечення візка під час руху платформи, система захисту пішоходів при русі платформи;
– два бар’єри, що забезпечують випадкове з’їжджання візка з платформи під час руху;
– дві передбачених зупинки: як пояснив Ілля Лашкевич, йдеться про перший та другий поверхи.

Також у вимогах зазначена можливість переміщення платформи у випадку аварії, а також кнопка “СТОП” для аварійної зупинки.

Кінцевий строк подання тендерних пропозицій – 2 квітня 2021 року. У разі успіху, платформу повинні будуть встановити до 31 грудня 2021 року. Очікувана вартість – 510 тисяч гривень.

Графіка – з тендерної документації
Ілюстративне фото – sulacessibilidade